Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van amiért beszólogatnak?

Van amiért beszólogatnak?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, van e valami hibád (külső v. belső)amiért sűrűn kapod a beszólásokat? Nem bonyolítom túl a kérdést, tul.képpen ennyi érdekel, remélem érthető!
2011. aug. 4. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Lenne miért beszóljanak,de nem figyelek rá. pld,,kövér vagyok.
2011. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs olyan ember a világon akinek ne szólnának be néha. Én általában ilyenkor visszaugatok, és elküldöm a jó édes anyukájának a végbelébe. ^^
2011. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem "beszolasu" tarsasagom van. szoval nincsenek beszolasok, meg ha vannak hibaim is.
2011. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nincs testi hibám, de így is beszólnak időnként - pl munkahelyen kifikázta egy csaj a ruhámat ahogy elhaladtam, hogy ezt a drága szart ő a piacon 100 ft-ért megvette volna (egyébként én se fizettem érte sokat, attól, hogy jól keresek)

szóval egyeseknek tök mindegy mibe, csak valamibe beleköthessenek, nem tudom mi örömük van benne..

2011. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"nincs testi hibám"

Abszolút tökéletes a tested minden pontja?

2011. aug. 4. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a baloldali politikai nézeteim miatt szoktak beszólni, persze ez messziről nem látszik (közelről se).
2011. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a kocsma előtt elmegyek szoktak beszólogatni munkanélküli, rossz körülmények között élő,roma származású férfiak, gondolom unalmukban nincs más amit csinálhatnának.

14/L

2011. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
'nincs testi hibám' - olyan hibám nincs, amiért okuk lenne beszólogatni - nem vagyok kövér, csúnya, kancsal, sánta stb, nem úgy értettem, hogy tökéletes vagyok, mert olyan nem létezik
2011. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van miért beszólogatniuk. Pl a fejem elég fura.

A fogaim sem épp rendezettek, nem áll össze vissza, de van egy 'jellegzetes' formája az biztos.

Mondjuk emiatt mosolyogni sem szeretek, de mikor beszélek gondolom észre veszik. Hiába nem szólnak érte, de látom a szemükben, hogy nekik ez fura..nem megszokott.

De szerencsére emiatt még nem kaptam bántást. De amiatt fiúk már beszóltak nekem, hogy túl lapos vagyok..

De hát ez van. Kezdem megszokni. :D

Sőt, néha élvezem, hogy ilyen tökéletlen vagyok.

2011. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!