Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz vagyok, amiért nem...

Rossz vagyok, amiért nem mutatom meg neki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm minden áron meg szeretné nézni a kérdéseimet itt Gyakorin... viszont van pár dolog, ami tényleg csak rám tartozna, és ezt el is mondtam neki, de megsértődött... most rossz vagyok? Sok-sok kérdést belinkeltem neki, ami vicces, vagy nem olyan fontos, de nem szeretném, hogy mindet lássa... ez gonoszság vele szemben?
2010. szept. 19. 22:16
 1/5 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem..mindenkinek van magánélete..és ezt tartsa tiszteletben..ha nem teszi nem igazi barátnő ;)
2010. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gonoszság. Egyébként meg gratulálok, hogy elmondod neki, hogy ide írogatsz, ha ilyen hisztis barátnőid vannak, akkor jobb ha el sem mondod.
2010. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is így lennék, van pár kérdés, ami irtózatosan ciki és én írtam ki, valamint igaz is :S
2010. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Neked kéne megsértődnöd.


Ő nem a legjobb barátnőd, ha így viselkedik veled. Nehogy már te érezd magad rosszul. Mi köze van hozzá, hogy te mit írsz? Akkor mondd meg neki, hogy ő is küldje el az összes naplózott beszélgetéseit msnről. És ha nem küldi, sértődj meg. ennyi.

2010. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a LEGJOBB BARÁTNŐD?

-Én nem vagyok - soraid alapján - meggyőződve erről.

Tegyük fel, - ami nem igaz, - hogy BENNED VAN A HIBA!

Aki igaz barátja egy másik embernek, az a hibáival együtt fogadja el az illető személyiségét, viselkedését, reakcióit, véleményeit.


Még mindig biztos, hogy a LEGJOBB BARÁTNŐD?


-Én "lapoznék", - nehogy már ő sértődjön be azért, mert nem tudja, hol a határ!...

2010. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!