Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem mutatom ki az igazi...

Miert nem mutatom ki az igazi erzelmeim?

Figyelt kérdés
Miert viselek "alarcot"az eletben? Ugyerzem,hogy masoknak akarok megfelelni,es ezaltal elvesztem az igazi lenyemet.
2011. szept. 30. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire vigasztal, de én is ilyen vagyok. Másoknak akarok megfelelni, ahelyett, hogy úgy élnék, ahogy akarok.
2011. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a társadalom elvárja tőled, hogy álarcot viselj, különben nem fogadnak be. Ilyen egyszerű.
2011. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hümi ***** válasza:
miért viseled azt az álarcot?jobban érzed úgy magad? régen én is azt hittem h úgy sokkal jobb..de elkezdtem saját magamat adni és ez az énem sokkal jobban bejön másoknak, csak ne kapjanak el rossz kedvembe... :D
2011. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!