Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A haverok folyton beszólogatna...

A haverok folyton beszólogatnak csicskának néznek mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok! 2. vagyok a gimibe és folyton beszólogatnak b@sztatnak stb stb verik magukat a semmire nyeszlett kis gyokerek ezzel akarnak keménynek tűnni de én nem tudok olyan jó dumákat meg beszólásokat és ezért néznek engem csicskának.. pedig a lányok szerint helyes vagyok + már kondizok vagy 1 éve és eléggé látszik, talán azért mernek beszólogatni mert tudják, hogy nem ütöm meg őket?? mit tegyek, hogy tiszteljenek??? amúgy meg normálisak szoktak lenni... aztán ma is jövünk ki suliból 2 haverom aki beszólogat meg én és nem volt vmi jó kedvem aztán beszólt vmi gyerek... a haverjaim fostak mentek tovább én megfordultam és majdnem megvertem a gyereket.... :/ annyira rühellem ezt a fajtát... én nem szólok be senkinek... mégis gyíknak néznek... :/ mit tegyek?? , vagy szarjam le, hogy ki mit hisz rólam?? aki ismer ismer aki nem az nem??
2010. szept. 3. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt csinálják, nem a haverjaid... Másokkal nem tudnál barátkozni?
2010. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
van 1 srác oszt társam aki tök jó fel... hasonló mint én... de neki nem mernek beszólni... ezt akarom elérni én is .. hogy tiszteljenek hogy tehetném?
2010. szept. 3. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:

"Keresd meg a suli legmenőbb csávóját, és azt agyald meg!"

(Az új fiú)

2010. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem irj nekem privit^^

nem amúgy. agyabugyáld meg az egyiket.. ;) vagy tanulj beszólásokat.:D

2010. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Verd agyon aki bepofázik. Neszarozz.
2010. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vágd a falhoz.
2010. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat megfontolom! elegem van már ezekből a nagyképű gyíkokból.. verik magukat a lányok előtt a semmire.. -.-"
2010. szept. 4. 00:34
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Ne verd meg, rosszul jársz. (Igazgatói, stb...)

Helyette nyomd a falhoz keményen, hogy pszichikailag érezze, hogy semmi esélye, és mondd meg neki, hogy még egy ilyen és nagyon rosszul jár...

2010. szept. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem se verd meg max egy Bud Spencer pofon,de a beírások is csak írás a papiron amíg nem viszed túlzásba, amúgymeg ha megvered azzal fog keménykedni másoknak hogy ő vert meg téged.
2014. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi történt az elmúlt 10 évben, kérdező?
2020. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!