Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton beszólogatnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépség és ez miatt egy pár fiú osztálytársam beszólogat. Azt mondták, hogy igénytelen vagyok,pedig minden nap szoktam fürödni, fogat mosni, 2 naponta mosom a hajamat, jó ruháim vannak, nem vagyok szőrös sem.Mindig bele kötnek valamibe. Ha parfümillatom van akkor azért vagyok büdös ha mosópor illatú a ruhám akkor meg azért vagyok büdös... Nem szoktam velük foglalkozni de nagyon bánt a dolog, és minél inkább nem foglalkozom velük annál inkább piszkálnak.

L/17


2010. aug. 11. 00:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

azért mert tetszel nekik csak még kisfiússak-.-:)

de csak szólj és elintézem hogy ne baszogassanak;):DxĐ

2010. aug. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom,hogy nem tetszem nekik.
2010. aug. 11. 01:44
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
És ezek magyarok? Szánalmas, hogy ilyenek vannak. Mi már az oviban hátrahagytuk az ilyen jellegű beszólásokat, nekik is ezt kellene tenniük. Neked pedig, már ne is haragudj, de nem kellene velük foglalkoznod. Tényleg kisfiúk. :)
2010. aug. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Hm.Ez igazán érdekes.Ha tetszel nekik,áltaában a fiúk így szokták kimutatni érzéseiket, ha odavannak egy lányért...De azért ennyi évesen?:-D Kisfiúk még.Az ilyennel nem kell foglalkozni.Piszkáljanak, de lássák rajtad, hogy nem érdekel téged a dolog
2010. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Sajnállak téged, ne haragudj meg. De ezt jó értelembe mondom !!!


Annyira romlottak ezek a mai prücskök, hogy az már gáázz !!! Hova lesz ez a társadalom ? Szégyellem a saját generációm, komolyan mondom, mert ilyen hülyeségekre pazarolják az energiájukat és nem lesz belőlük semmi soha az életben. Csövesek meg falpingálók lesznek mind. Ugyanis egy értelmes ember nem viselkedik úgy, ahogy a te osztálytársaid. Nem normális fiúk, az tuti.


Viszont neked azt üzenném, hogy ne törődj többet velük ! A szépség relativ, lehet nekik nem jössz be, de egyszer valakinek te is fogsz tetszeni, és ez igaz, hidd el !!! Mert nem véletlen, hogy sokszor én is csúnyácska fiúkat látok meg az utcán bomba jó nőkkel, de persze csak nekem csúnyácskák, mert a lánynak biztos bejönnek. Erről van szó, mindenki bejön valakinek, csak te pont rossz osztályban vagy. Illetve jó osztályban, mert legalább tanulsz és nem pasizol. Ebben a korban inkább az iskola körül forogjon az eszed és szórakozz igazi barátokkal.

Ne engedd, hogy valaki megkeseritse az életed, csak azért, mert nincs ki mind a 4 kereke !!!

2010. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Viselkedj velük közömbösen...tegyél úgy mintha nem érdekelne...őket ez zavarni fogja de ne törődj vele...gondolom neked is meg van a saját baráti köröd meg nekik is...inkább velük foglalkozz és a többivel ne foglalkozz...ha mégis tenni akarsz valamit ha már annyira húzzák az agyad egy kis oltás valami olyan dologgal amilyennel ő olt téged (valami kis hibája biztos van ő is ember)vagy ha olyat mond üsd el poénnal a helyzetet...
2010. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
egyetértek 14:49-el,énis ségyenlem a saját generációm(tisztelet a kivételeknek persze!!!). Egyszerűen botrány. Amúgy ha beszólogatnak neked akkor valszeg saját magukkal nincsenek megelégedve, és így próbálják ezt kompenzálni. Én a helyedben azt mondanám, nagyon határozott fejjel: Na mi van, bejövök neked??(még ha tudod h nem is igaz, bár ki tudja:D). Sztem úgy meglepődik majd h elkezd dadogni.:D
2010. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
*14:19-el, nem 49:) bocs. előző voltam.
2010. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Velem is ez volt a helyzet. Rám szállt két fiú, akiknek ráadásul volt barátnője, ígyhát elvetettem azt a gondolatot, hogy bejövök nekik. Állandóan piszkáltak, de csak akkor, amikor egyedül voltam. Ha a barátaimmal voltam rám sem mertek nézni. Amúgy én sem vagyok valami szépség, bár engem nem a szagom miatt piszkáltak, hanem az arcom miatt, mert égbekiáltóan csúnya. És sajnos ezt nem lehet sminkkel meg ilyenekkel kijavítani. Én már így születtem sajnos. Már gyerekként is csúnya volt az arcom és szerintem ezért piszkáltak engem. A barátaim, haverjaim persze mind azt mondogatták, hogy belém vannak zúgva, de ezt sosem hittem el. gy idő után aztán már meguntam, hogy piszkálnak és beszóltam nekik ráadásul egy tanár szeme láttára és füle hallatára.

Sajnos azt kell mondanom, hogy az a bizonyos " nem vezek rólad tudomást" dolog az nem igazán jön be, mert addif fognak piszkálni amíg nem reagálsz valamit. Ha figyelmen kívül hagyod őket akkor csak azt éred el, hogy mégjobban rádszállnak, mert ezek a s**g fejek azt akarják elérni, hogy reagálj valamit.

Ha legközelebb beszólnak neked valamit, akkor azt tanácsolom fordulj velük szemben, és mond azt hogy : Te ... van valami a fogad közt!- és ezt mond elundorodó képpel mond. Egyszer én kipróbáltam valakin, és igaz hogy nem nagyon vette magára, de viszont annyira elvörösödött és utána dadogva próbált visszavágni, de nem nagyon jött össze neki.

Próbald ki, és jusson az eszedbe, hogy nem vagy egyedül. Engem is piszkáltak a suliban.

2010. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 13. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!