Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton beszólogatnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépség és ez miatt egy pár fiú osztálytársam beszólogat. Azt mondták, hogy igénytelen vagyok,pedig minden nap szoktam fürödni, fogat mosni, 2 naponta mosom a hajamat, jó ruháim vannak, nem vagyok szőrös sem.Mindig bele kötnek valamibe. Ha parfümillatom van akkor azért vagyok büdös ha mosópor illatú a ruhám akkor meg azért vagyok büdös... Nem szoktam velük foglalkozni de nagyon bánt a dolog, és minél inkább nem foglalkozom velük annál inkább piszkálnak.

L/17


2010. aug. 11. 00:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd őket a fenébe. Neméri meg figyelmet szentelni rájuk.

Ha rájuk hallgatsz akkor csak rosszabbul fogod magad érezni. (Láttam a kiírást hogy próbáltad.)

Pl: "Nem vagyok egy szépség és ez miatt egy pár fiú osztálytársam beszólogat." Ha valaki szeret/szeretni fog azt azért teszi/fogja tenni mert neki így vagy jó. A másik: "Azt mondták, hogy igénytelen vagyok,pedig minden nap szoktam fürödni, fogat mosni, 2 naponta mosom a hajamat, jó ruháim vannak, nem vagyok szőrös sem." Gondolom ezt mondja pár nyeszlett, tépettruhás p.cs. (A leírás alapján adsz magadra.) Végül:"Ha parfümillatom van akkor azért vagyok büdös ha mosópor illatú a ruhám akkor meg azért vagyok büdös." Ezt csak ők gondolják így sejtésem szerint.

Tapasztalatból mondom ha látják hogy idegesít akkor nekik nyújtasz élvezetet. Egyébként nincs meg a címük? :)

2010. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nincs meg a címük.

Egyébként nem szoktam figyelni rájuk és mindig mondják,hogy milyen rossz ,hogy engem nem lehet felidegesíteni.

2010. aug. 22. 22:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lehet, hogy csak provokálni akarnak? Hogy végre fel tudjanak idegesíteni?
2010. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom :S

Lehet.

2010. aug. 22. 23:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb haveromat is mindig baszogattuk. De ő röhögött rajta, sőt örült, hogy baszogatjuk. Ezért azóta már csak viccből baszogatjuk. Te is csinálj úgy mint ha örülnél neki, röhögj rajta, modj vissza valamit, beszélj hülyeségeket órán és a vicces embereknek nem szól be senki.
2010. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!