Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve magamma...

Nem vagyok megelégedve magammal! Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

a hajamnak nagyon szar színe van,ráadásul van egy kis hájfölöslegem,és tele vagyok patikkal.Adnátok tippeket???Ha kell kép,szóljatok,mert elküldöm,csak segítsetek légyszi!!!


12/L


2014. aug. 26. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem légyszíves küldj képet, mert szt eltúlzod, nem láttam még csúnya hajszínt csak festettbe, biztos nincs vele gond...
2014. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
h kelllll elküldeni :)))((((
2014. aug. 26. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel képfeltöltésbe, aztán küldd el a linket privátban, szerintem túldimenzionálod. :) Ha gondolod, nekem is elküldheted.
2014. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

felteszed képfeltöltés.hu-ra, majd bemásolod üzenetbe a link címét:)

első voltam

2014. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszike:)))

uppsz,elírtam..tudjátok mit,itt a link:

[link]

2014. aug. 26. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Egeszalakos kep nelkul nem latom hogy van-e felesleged:) amugy aranyos arcod van es szep lehetsz ha elfogadod hogy 12 vagy es nem vagsz flegma fejet:))
2014. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még, a helyzet változni fog.


Pattanásokra nagyon jó tonikokat, arclemosókat lehet venni, kezd azzal. Ha nem válik be, akkor kozmetikus. Ha az sem segít akkor bőrgyógyász.


A fölösleg így nem látszik, de egy kis mozgás sokat segít. Hétvégente elmehetsz biciklizni a barátaiddal, vagy beiratkozhatsz táncra vagy valamilyen téged érdeklő sportra. Egy ilyen fiatal lánynak ez pont elég.

2014. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!