Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom magam! Nem vagyok...

Utálom magam! Nem vagyok megelégedve magammal! Mozgok, de aránytalannak érzem magam és ducinak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
vészesen látom a helyzetet. Nagy darab vagyok. 164 cm, 62 kg. És csúnya is...
2009. júl. 22. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Rut kis kacsàbol is hattyu lett! :) Milyenek az arànyaid cm.ben? Miért vagy csunya?
2009. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
le se merem írni: 90- 71-90. És 19 éves vagyok.
2009. júl. 22. 12:43
 3/6 A kérdező kommentje:
nagy darabnak, nőietlennek érzem magam, irigylem azokat a lányokat akik olyan törékenyek...
2009. júl. 22. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Bàr magasabb vagyok, de a derekem vastagabb, s egyàltalàn nem érzem magam nöietlennek! :) Söt!!! Amugy 90-60-90 az "ideàl" de szerintem nem vagy arànytalan! Miota mozogsz? Egyik màsik vékonyabb csaj meg téged /minket/ irigyel! Ami amugy nem szép dolog! :) Probàld meg magad elfogadni, s alakitani a testeden, ilyen korban még könnyebben megy le a kilo! Nekem màr /31/ keményen meg kell dolgoznom hogy lemenjen ez a pàr kilo, a fene esen bele! :D Ahogy öregszik az ember egyre kevesebb kaloria kell hogy hizzon, s mig ugyan annyit eszem mint huszon évesen addig csak hizok! Inkàbb most hozd magad formàba, mert egyre nehezebb lesz! 19 évesen 80kg voltam leadtam 20 kilot, màr vissza jött 10, most le akarok dobni 5kg, de baromi nehezen megy!
2009. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igyekszem, és köszi! kitartást Neked:)
2009. júl. 22. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:

az arányaid kb teljesen rendben vannak. leadsz mondjuk 5 kilót, és máris majdnemhogy szuperül fogsz kinézni.

formáld a derekad, hullahoppozzál, az segít, és karcsúbb lesz a derekad.

semmi egyébre nincsen szükséged, minden másod teljesen rendben van.

2009. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!