Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép, de buta, vagy rusnya,...

Szép, de buta, vagy rusnya, de okos?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
alkalmi kapcsolat céljából az előbbi,komoly kapcsolatra viszont az utóbbi.
2014. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szép és okos:)

nem mindenki buta aki szép, és nem is okos mindenki aki rusnya.

2014. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
XDDDD miért írtad a cimkékhez, hogy kutya??
2014. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Várjunk, most a kérdés arra vonatkozik, hogy én melyik lennék inkább, vagy hogy milyen párt választanék?

Mert ha rólam van szó, akkor inkább lennék okos és ronda...bár jelenleg amúgy is okos vagyok és szerintem ronda XD De ha olyan okos lennék, hogy tudós lehetnék, meg minden, akkor gondolom a találmányaimból származó pénzből el tudnék menni plasztikai sebészhez és átszabatnám kb az egész arcomat és akkor szép is lennék meg okos is :33

Ha meg párválasztásról van szó...akkor is a ronda, de okosat :D Mert én se vagyok túl szép, szóval már rájöttem pár év alatt, hogy attól még, hogy valaki ronda, lehet értékes ember...ez most beképzeltül hangzott, szóval bocsi, de amúgy tényleg xd Meg ott van az is, hogy ha annyira szerelmes vagyok belé, akkor egy idő után megszokom a külsejét és fel se fog tűnni, hogy nem egy adonisz..És ha nem néz ki jól, akkor arra is kevesebb esélyem van, hogy más csajok másznak rá és elveszik tőlem. És amúgy lehet, ő is olyan gazdag lesz, hogy lesz lehetősége elmenni egy plasztikai sebészhez és akkor (remélhetőleg) jóképű is lesz meg okos is. És lehet, hogy annyira megviselte, hogy a műtét előtt ronda volt, hogy nincs semmi önbizalma, ezért megint nem kell aggódnom amiatt, hogy ellopják tőlem és így mindenki jól jár :D

2014. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!