Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép, de buta, vagy rusnya,...

Szép, de buta, vagy rusnya, de okos?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szép és okos, mint a barátnőm


az általad említettek közül egyik sem kéne, akkor inkább élnék egyedül életem végéig

2014. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hé, hé! :D Muszáj választani!
2014. júl. 23. 21:39
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Egyik se.

Ha muszáj akkor szép buta,mert azzal legalább lehet szexelni,a csúnyát nem kívánom meg..

2014. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A buta alatt természetesen a borzasztóan, fájdalmasan, fárasztóan butát értem, a rusnya alatt a szemfényvesztés lehetőségét, az okos alatt tudóst, a szép alatt a világ leggyönyörűbbjét.
2014. júl. 23. 21:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez így elég butaság. Nekem egyik se kellene. A világ leggyönyörűbbje mellett folyton csúnyának érezném magam, féltékeny lennék, ami lelkileg megterhelő. Egy tudós mellett butának érezném magam, amit szerintem senki sem kedvel. A butaság idegesítő, főleg ha nem lehet rajta segíteni, a rusnyaság meg... Hát az a rusnyaság. Tehát felsoroltál olyan tulajdonságokat, amik ilyen mértékben taszítóak.
2014. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondolj bele. Ha egy baromi okos tudós vagy akkor akár ki is találhatsz ellenszert a csúnyaságra. Ha szép vagy, végül úgyis ráncos lesz a bőröd és előbb utóbb utol ér az öregkor. Megéri bután leélni az életed, vagy segítenéd a következő nemzedékeket? Én a rusnya, de okosat választanám, ha muszáj lenne. Úgy legalább segítek másokat. Ha egy két ember kórházba is kerül a kinézetemtől is :D Kérlek, válasszatok, és indokoljátok meg miért.
2014. júl. 23. 22:10
 7/14 anonim ***** válasza:

A szépség elmúlik hamar, lényegtelen dolog.

A buta ember idegesítő és nem érzem ilyenek közt jól magam, nincs közös téma, nincs miről beszélni.

A rusnya emberre rossz ránézni.

Az okossal bármiről el lehet beszélgetni, szórakoztató, jó választás. Szóval az okosat választanám, akkor is ha mellé rusnya... ahhoz is hozzá lehet szokni.

2014. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nő esetében mindegy, a segghülye dagadt rusnya disznó is talál férfit. Ellenkező nemnél egyetlen dolog kell, szépség, a többi lényegtelen. Egy ronda, gátlásos, depressziós fiú soha nem talál partnert magának, míg egy izmos, sármos idióta kimegy az utcára, és másznak rá a jobbnál jobb nők.
2014. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
az elsőt dugnám, rusnya emberekkel meg nem barátkozom, bocsi :S
2014. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó, 9-es válaszoló! Mi az, hogy rusnya emberekkel nem barátkozol?:D És ha a világ legnagyobb arca, baromi jófej, segítőkész, és jó barát? Akkor se? Egyébként köszi a válaszokat, kíváncsi voltam, ti mit gondoltok. :)
2014. júl. 24. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!