Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyire vagytok...

Lányok! Ti mennyire vagytok szőrösek?

Figyelt kérdés

Összehasonlításképp szeretném kérdezni, hogy aki lehetőleg sötétebb hajú és fehér bőrű, annak mennyire szőrös a teste? Gondolok itt arra, hogy mely helyekről szedi a szőrt, ami nem megszokott? Pl oké, hogy lábról mindenki, de nekem tök sok helyen nő szőr, nem vészes mennyiség, de azért inkább leszedem, mert különben ronda lenne, pl hasamról, meg a mellemnél is nőnek szálak, és nem tudom, hogy ezzel kéne orvoshoz fordulni, vagy mivel sötét a hajam és nagyon sűrű, talán normális? A derekamnál is nő ilyen sötét pihe, ami borzasztóan zavar, más lányoknál nem látok ilyet.

És ti milyen gyakran szőrtelenítetek, pl ha epilátorral leszedtek mindent, akkor utána az hány napig marad sima? Mert nekem max 4-5 nap, aztán már érzem a kezemmel, ha végigsimítok rajta, hogy kezd visszanőni, és 1 hét után kezdhetem előröl. Pedig semmit nem borotválok.


2013. nov. 4. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is sötét hajú vagyok, de a bőröm nem olyan fehér, hanem átlagos. Viszont én az átlagtól sokkal szőrösebb vagyok, főleg intim részen. Nagyon dús és nagy nagy kiterjedésű, még a hasamra is jutott egy csík, a combom belső részéről meg ne is beszéljünk. Ott inkább csak nyáron strandidőszakban borotválom h ne látszon ki a bikiniből, de amúgy nem foglalkozom vele, úgysem látja senki. Lábam, hónaljam borotvával szépen lejön, utána meg bőrradír meg testápoló és máris nem olyan csúnya. 15/L
2013. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
valószínűleg mert még csak 15 vagyok, de elég sok van a hasamon pl. nagyon gyorsan visszanő, hónaljon kevesebb mint 24 óra alatt látszik a szőr. szemöldököm is.. a gyanta sem ér sokat, kb egy hét és visszanő minden szál.
2013. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én sötét hajú vagyok,bár a bőröm is kicsit barnásabb,de és szó szerint mindenhol szőrös vagyok,többé kevésbé. A lábamat erős dús fekete szőr borítja a lábujjaimtól teljesen a combom tövéig.Az intim szőrzetem valami brutális és teljesen a köldökömig szőrös. A fenekem,derekam,hátam,bár a hátam az nem erős,csak olyan pihés,de elég hosszú és látszik is.Karom is szőrtelenítem,szemöldököm,bajuszom,de az államon is van,szóval mindenhol.
2013. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, sötét haj, fehér bőr.

A mellemnél nekem is, engemet is szokott zavarni, aztán meg a hasamnál is, igen. De ne aggódj, nem olyan vészes.

A lábamat, és kezemet borotválom, (kb. 1-2 hétig tart ki) a többi részt (Nem mindet) pedig csipesszel szedem

2014. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Megmondom neked, hogy az tévhit, hogy a borotva erősíti a szőrzetet

2014. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!