Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek van olyan...

Lányok, nektek van olyan része a külsőtöknek, amellyel mindig gondban vagytok? Ha igen, mi az és miért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például a túl pattanásos bőrre vagy szerteszét álló hajra stb.
2013. okt. 20. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
furcsán fog hangzani,de a térdemmel vannak gondok.tesin már van 10 éve elestem és még mindig meglátszik(salakos focipálya)
2013. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A hasam... hiaba vagyok mar 51 kilo meg mindig van egy kis pocakom. Rosszul vagyok tole! Megyek kondizni!

Qva elet! xD Hulye hormonktol hizom amugy arra a reszre...

2013. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az állam. Szinte hibátlan bőröm van, de az államon mindig ugyan azon a helyen van pattanás:D
2013. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hajam, eredetileg göndör, hullámos és ha így hagyom, totál kezelhetetlen, kócosnak hat, ami nem szép
2013. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bőröm. Az arcomon pattanásos, nem nagyon, de állandó tortúra kezelni, meg elfedni. A lábamon meg szőrbenövések lesznek ha nem kenem hetente 1szer-2szer testápolóval, és ez is macera.
2013. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orrom. Kicsit görbe és széles. :/ Meg a hajam, gyorsan zsírosodik. :/
2013. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szemeim. Olyan karikásak, mintha sosem aludnék.
2013. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a bőröm nagggyon érzékeny és ha kinyomnék egy pattanást meg akarok halni úgy fáj:( a hajam az kicsit szétállós, bár most kipróbáltam egy új sampont+balzsamot és kezd alakulni....a combomat nem szeretem, dolgozok is rajta, kb ennyi..de valahogy sosem vagyok megelégedve magammal.
2013. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bőröm csúnya, 2-3 kg-t le kéne adnom, hajam egyszerűen nem akar nőni, az orrom oldalról nagy, az állkapcsomnak fura formája van, szemeim közel vannak egymáshoz, szeplős az arcom, ami télen se múlik el, könnyen zsírosodik és szárad ki a bőröm, szemöldököm nem egyforma, így nagyjából ennyi ami nagyon zavar.:')
2013. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát úgy 5 kg-ot le szeretnék adni, és örülnék dúsabb hajnak. Még vannak apróságok, de azokkal megbirkózok. (pl pattanások, túl gyorsan zsírosodó haj, karikás szem, sápadtság)
2013. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!