Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tippek otthoni edzéshez,...

Tippek otthoni edzéshez, amellyel formás, vékonyabb combokat és hasat "szerezhetek"?!

Figyelt kérdés
Egy-két oldalon olvastam egy-két gyakorlatot, csinálom is őket, de nem nagyon látok változást... Pedig van felesleg a hasamon, meg a combomon is... Vagy csak akkor lesz hatásos, ha változtatok az étrendemen, és diétázok is?
2011. márc. 26. 16:37
 1/3 fjps válasza:

Nem tudom milyen gyakorlatokat csinálsz, de a felesleg ledolgozásához mindenképpen aerob mozgást érdemes választani (például futás), mert ezek sokkal nagyobb izomcsoportokat dolgoznak meg és így több energiafelhasználással járnak (több kalóriát égetsz).


Az étrendedet pedig úgy válaszd meg, hogy minden nap több kalóriát égess el, mint amennyit étkezéssel beviszel.

2011. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én napi 40 percet taposógépezek, utána száz felülés, 100-100 oldalt felülés, leg magic. Nekem 2 hónap alatt látványos volt.
2011. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A futás kardio edzés,nem aerob.És diéta nélkül sajnos nem fog menni,ugyanis a fogyásban 60-70% szerepe van a diétának és csak 30-40% a mozgásnak.
2011. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!