Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen vékonyabb a...

Hogy legyen vékonyabb a derekam? 14/L

Figyelt kérdés

Felesleg egy deka nincs rajtam, teljesen lapos a hasam is.

174 cm és 51 kg vagyok.

Mivel tudnám formásítani magam anélkül hogy izmosodjak mert vastagodni nem szeretnék. :/


2011. aug. 26. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha ilyen az alkatod akkor nem tudsz vele mit tenni...
2011. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Életed válasza:

Testtömeg indexed: 16.85


Ez alapján súlyod: Sovány


Testtömeg indexed alapján soványabb vagy a kelleténél, ezért eszedbe ne jusson fogyókúrázni! Amennyiben nem genetikai adottságaidnak köszönheted karcsú alakodat, ügyelj arra, hogy elegendő vitaminhoz, nyomelemekhez és folyadékhoz jusson a szervezeted. A kóros soványság ugyanolyan komoly veszélyeket rejt, mint az elhízás, így nem árt, ha évente teljes vérképet és állapotfelmérést csináltatsz magadról.

2011. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Életed válasza:
Szóval inkább hízzál egy kicsit... jobban állna..:d
2011. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pedig nem vagyok sovány, olyan pont jó vagyok, nem állnak ki a csontjaim se semmi. Érdekes! :D

Egyébként nem akarok fogyózni.

Genetika is hogy nem lesz hűde vékony az oldalam mert a csípőm felet a medencecsont (?) szélesebb, csak úgy tűnt mintha pár hónapja vékonyabb lett volna, pedig nem híztam a hasamra.

2011. aug. 26. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Hulahopp valamennyire formál, de ha ilyen az alkatod alapból (tehát ha nem homokóra) akkor nem bizti, hogy sokat fog segíteni:/ am van még az, hogy leülsz egyenes háttal, terpeszben, és a két kezedet kinyújtod (vállaid mellett) és elfordulsz jobbra, ezt kitartod pár másodpercig, középre, majd balra, és ezt is tartsd ki pár másodpercig, aztán megint középre, és így tovább.:)
2011. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jahj te :D tudom kivagy :DD

[link] és nem kell mentegetőznöd ...^^ xD

2011. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces...:D
2011. aug. 30. 10:10
 8/8 anonim ***** válasza:
A fűző is egy megoldás lehet.
2018. febr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!