Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány vagyok és szőrösek a...

Lány vagyok és szőrösek a lábujjaim. Másnak is?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

remélem megnyugtat ha azt mondom nekem is :D

addig amíg nem fekete és 3 méteres szerintem nem gáz. ha pici és szőke akkor nem tűnik fel senkinek


18/L


ja és epilátorral simán le lehet onnan szedni ha csúnya, 1 hónapban egyszer bőven elég, csak azért mondom mert én úgy csinálom, de semmiképp sem borotvával!!

2013. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jelentem:igen

mindenkinek van valamennyi szőr rajta, csak a hossz és a vastagság más,van akinek alig észrevehető,szinte keresni kell és van akinek jobban látható,nincs ezzel semmi gond,mi is csak emberek vagyunk

2013. okt. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fekete és olyan 2 centi hosszú.Nyáron borotváltam,de lehet hogy nem kellett volna.
2013. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon erős fekete szőr van rajta,és nyáron borotváltam.
2013. okt. 27. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sötét színű, mivel a hajam is az...

Nem gáz, ugyan, csak ne borotváld, hanem epiláld, egyre lassabban fog visszanőni (és egyre kevesebb lesz). Nekem már havonta csak egyszer kell max. ezzel foglalkoznom, és akkor sem hosszú, csak már látszik.

2013. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én már elkezdtem borotválni,de annyira megerősödött,hogy valamit csinálnom kell vele.
2013. okt. 27. 00:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz, és gyantáztasd le! Az tutira kiszed mindent, és ha már annyi eszed volt, hogy borotválni kezdted a fekete szőrt, legalább elmondom, hogy ha sokat gyantázod (évekig, gyakran), egy idő után nem is nő majd rajta szőr, persze ez sokáig tart.

Am gyantázni kb 3 hetente kell.

2013. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!