Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ítélik el annyian a...

Miért ítélik el annyian a 11-12-13 éveseket?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy mindenki mondja, hogy ilyen idősen még ne sminkeljük magunkat és ne divatozzunk.

13/L



2013. okt. 28. 11:17
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Most ez elég szubjektiv, de szerintem az ilyen monoklisminkek (amiket a 13 évesek makukra tesznek) egyáltalán nem teszik szebbé őket...
2013. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem kell fullra sminkelni magadat, max egy kis spirál meg szájfény, ha meg nagyon ordenáré bőr van valakinek akkro lehet egy kis alapozó. Ha valaki nagyon nem bírja. Kozmetikus alap szerintem, hogy legalább a szemöldökét szedesse. A többi ízlés kérdés. Divatolni meg igenis lehet, nem bű ha valaki csinos szerintem! Nem kell 8 évesnek kinézni. Ennyi, de amúgy mindenki döntse el magában, hogy mit akar, senkinek semmi beleszóása, max a szüleinek. De ennyi. Mondjuk 11 évesen nem kéne még fullra sminkelni, meg magassakút hordnai miniszoknyával. De mindekin látni, hogy milyen, a külseje alapján...ennyi.
2013. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 mickovics válasza:
Milyen az a divatozás ? :)
2013. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én divatosan öltözök, szoktam felrakni egy kis alapozót, púdert,szempillaspirált, fehér szemcerkát(régebben feketét is),szájfényt és most vettem egy szemtust de még nem tudom használni:D

Nem érzem magam k****k, mindenből egy minimálisat szoktam felvinni hogy eltakarjam a bőrhibákat, nem úgy mint az osztálytársaim 5kg sminkkel....miért ne lehetne ilyen minimálisan sminkelni? (Jó mondjuk tehetnék fel kevesebbet is:D)

Még sose.volt pasim, mindig segítek akinek tudok, nem olyan vagyok mint a 'mai fiatalok'.És nem is fogok úgy viselkedni! Attól még hogy egy korombeli lányt megláttok egy kis sminkel nem azt jelenti hogy egy undok lány akihez ha hozzászólnál leordítaná a fejed.Nekem az agyonsminkelt osztálytársaim közül is van rendes, segítőkész és én nem nézem le őket.Azért itt istenítitek magatokat meg hogy az ilyen agyonsminkeltek lenézik a többieket..nem is ismeritek őket! Jó, vannak akik ilyenek meg már a beszédén, viselkedésén is látszik hogy milyen.De aki mégsem ilyen csak szeretne szép lenni azokat nem kéne lenéznetek..Huh hát kicsit hosszú lett de ezt el kellet mondanom:D

14(nemsokára 15)/l

2013. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Na nálam ez még nem nagy gond a smink stb... de túlzásba ne vigyük!Engem az idegel be akik 18 évesnek érzik magukat hogy facebookon pl.: Gabi vagyok oszth cshőőőő (jelölj) meg azok az undorító képek ,justin bieber ,one direction , ez nagyon idegesít!!Van egy ilyen ismerősöm és olyan szépnek hiszi magát valóban egy nyomi...Ja meg egyszer volt Halloweeni buli...Azt nem lehet leírni mekkora r*bancok voltak ott...

12/F

2013. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Oké, ha megengedik a szülők, akkor sminkeljenek(bár nem értem), de az már gáz, hogy annyi alapozó van némelyik lányon, hogy hozzámér az arca és a vakolata háromnegyede a pólómon landol. Nem azt mondom, hogy ne csinálják, hanem hogy fogják vissza magukat.pl én találkoztam olyannal amikor 8.-os voltam, hogy az alattam járó lányok minden szünetben lógtak a wc-ben a tükör előtt és sminkeltek. Így vész el a természetesség. Lassan 17 éves vagyok, de még most is van olyan, hogy lusta vagyok sminkelni és olyan arccal megyek suliba, amit adott nekem a természet és nem halok bele. És alapból is maximum szemhéjtussal vékonyan húzom ki a szemem. És lám még élek, és így is van barátom, akinek smink nélkül is tetszek.
2013. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
68%
Ez a legyetek gyerekek duma... Igazatok van, de hogy legyünk gyerekek ha a körülöttünk lévő agyonsminkelt, önjelölt divatdiktátorok nem engedik/nem akarják hogy azok legyünk? Mi lehetünk gyerekek de ők ki fognak rekeszteni és hiába vannak hozzánk hasonlók ők félnek és mennek a tömeg után, és az lesz a vége, hogy két választásunk van: vagy olyanok leszünk mint ezek a lányok/fiúk, vagy magányosak leszünk. És ebben a korban ez nem hangzik túl jól
2014. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
# 17: Ugyan már, nem olyan lehetetlen vállalkozás megtalálni a veled harmonizáló közösséget. Csak egy egészen kis energiabefektetés szükségeltetik hozzá, nem kell rögtön menni az árral.
2014. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert már egy olyan őrült világban élünk ahol nem képesek el viselni egymást mert mihelyt valako kamadzodik már csak rossz llehet.Hát ez nem íígy van!
2014. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Igazatok van.15 évvel ezelőtt javában barbiztak a 12 évesek.Akkor még gondolom ennyi idősen senki nem cigizett meg pasizott,divatolt,20 kg sminket kent magára.Változnak az idők.... Nem akarok sértő lenni,de ez az igazság ezek mind később is ráérnek.Ne akarj olyan lenni,mint a cicababák.Lassan már az 5 évesek is kezdeni fogják a sminkelést,fiúzást?Vagy mi lesz?A 13 évesek ugyan tinik,de túl nagylánnak képzelik magukat
2014. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!