Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ítélik el annyian a...

Miért ítélik el annyian a 11-12-13 éveseket?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy mindenki mondja, hogy ilyen idősen még ne sminkeljük magunkat és ne divatozzunk.

13/L



2013. okt. 28. 11:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Aki gyerek, ne akarjon nő lenni, aki nő ne akarjon gyerek lenni. Ráérsz még, ebben a korban nem ezzel kéne foglalkozni, annyi fontosabb dolog van.. :) De ez a korosztály már olyan szinten buta hogy ezt sem tudja felfogni. (Tisztelet a kivételnek)
2013. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van. Még gyerekek vagytok ehhez. Lassan már a pólyában is sminkelnétek magatokat.
2013. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Egy 11-13 éves gyerek azért még gyerek, ha nem is azt hiszi magáról. Mondjuk már 13-14 évesen elkezdheti, hogy beletanuljon, mire számítani is fog, de előtte minek?
2013. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A divatozással mi van?

Nagyon sok osztálytársam fullra sminkeli magat.

2013. okt. 28. 11:45
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges ennyi idősen sminkelni, divatozni. Egyszerűen örülni kéne a gondtalan gyerekkornak. Nem pedig igyekezni ki abba a szemétbe, amit a felnőttek világának neveznek.
2013. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
nem ítéli el senki, a 11-13évesek még gyerekek, majd ha 20 évesen is bolond lesz,akkor fogom elítélni. addig inkább a szüleitől kérdezgetem, hogy ezt komolyan gondolják-e..
2013. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szerintem a dizatozással más a helyzet...Gyerekméretben is gyártanak divatos ruhákat...:)

Ja, én nem sminkelem magam.

2013. okt. 28. 12:32
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

Én azért utálom, mert azt látom, hogy ez a korosztály piszok nagypofájú lett, kicsit sem tiszteli a felnőtteket, pedig semmit nem tud az életről. És simán kinézi azt a társát, aki nem sminkel, mert normális szülei vannak és nem engedik, vagy nem veszik meg neki az épp divatos cuccokat, mert teszem azt, nincs rá pénz. Anno mi nem néztünk le senkit azért, mert nem volt full divatos, a mostani kölyköknek ennyi a világ. Felületes külsőségek. És szerintem majd akkor legyenek olyan igényeitek, hogy minden szezonra új ruhatár kell (és persze csakis a márkás boltokból jó), ha megkeresitek rá a pénzt. És hiába keres anyuci-apuci havi pl 400ezret, ami rengetegnek tűnik, ha ebből 80 a rezsi, 150 a hitel, és enni is kell, stb. Csak a te korosztályod ezt még nem igazán érti, csak azt, hogy sok pénz van, igazságtalan, hogy nem vesznek neki még egy 15ezres cipőt.

Na meg sokakat csak ennyi érdekel. Nem nyit ki egy könyvet, nincs hobbija, nem sportol, csak "jól néz ki és menő" (kizárólag szerinte persze).

Egy kisminkelt, felnőtt ruhákba öltözött gyerek kifejezetten nevetséges látvány. Vannak csinos, gyerekeknek való ruhák is, nem azzal van gond. De 13 évesen annyira nem ezzel kéne még foglalkozni, és főleg nem a felnőtt divatot követni. 11 évesen meg ne nevettess, sminkeljen otthon, a gyerek sminkkészlettel, vagy anyuci elcsent rúzsával, utána mossa is le.

Van kivétel persze, nem azt mondom, hogy ez igaz mindenkire. De sajnos ismerősi körben is csupa ilyen kis zsarnok, hisztis, követelőző, cserébe a szülőknek csak visszaszájaló kislányt ismerek (aki otthon persze két fűszálat nem rak keresztbe).

Egyébként pedig majd rájössz és megérted, ha pár év múlva megnézed a 13 éveseket. :D Most teljesen hiába beszél neked bárki, a falnak is több értelme van mondani. Te elhiszed, hogy neked van igazad, és mindenki más hülye, maradi és csak irigy (ilyen bölcs érvelésekhez már volt szerencsém :D). Ez olyan generációs különbség dolog, ami miatt sosem fogjuk egymást megérteni.

De ha rám hallgatsz, felőlem aztán azt csinálsz, amit akarsz. :D

2013. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert egy kislány nézzen ki kislányként! Egyébként a smink csak eltakarja a természetes szépséget!
2013. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

De sok gyökér szülő van... :/

Mi lesz az ilyen gyerekekből?? :(((

2013. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!