Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a szilikon pántot?

Figyelt kérdés

mert olyan sokan mondják hogy soha nem vennék fel, mi baj van vele?

inkább nem vesznek melltartót az meg már mien?

vagy pánt nélküli melltartót vesznek és ha lecsúszik ez baromság

ezért nem értem miért baj a szilikon pánt?


2010. máj. 29. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, ízlések és pofonok. Én azért nem szeretem, mert kényelmetlen, de nem nézem azt le, aki ilyet hord.
2010. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
undorító hogy műanyag és bepállik alatta a bőr.nyáron mégfincsibb.azér'.
2010. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én azt utálom, ha valaki sűrűn hordja, és szinte bebarnul a szilikonpánt a kosztól. meg vannak olyan ruhák, amelyekhez egyszerűen nem való a szilikonpánt. pl egy pánt nélküli top hogy néz már ki szilikonpánttal?
2010. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem
2010. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
egy pánt nélküli top hogy néz ki szilikon pánttal? ezt nem értem...ha már olyan a felső hogy nincs pántja akkor ne zavarjon be a melltartó pántja...nem? hogy néz ki hogy felhúzok egy sárga ujjatlan felsőt és fekete a topom pántja???
2010. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a szilikon pánt az átlátszó
2010. máj. 29. 18:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Undorító és már rég ciki olyat hordani. És különben is a pánt nélküli melltartó nem tud lecsúszni, ez hülyeség.
2010. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
szerintem kényelmetlen, ráadásul viszket is alatta a bőröm. belenyomódik a vállamba, piros lesz alatta, ronda. ráadásul nem igaz, hogy nem látszik, akkor már inkább vegyél fel egy, színben a felső színáveé harmonizáló sima pántos melltartót. vagy pántnélkülit, én mindig azt szoktam hordani és hülyeség, hogy elcsúszik, akkor vagy nagyon nagy melled vagy nagyon szar melltartód lehet...
2010. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
azt nem értem hogy miért ciki nem felvenni melltartót ha vkinek szép melle van és nem fehér a felső ami átlátszik? ezt nemértem. én se szoktam felvenni nyáron ha oylan ruhába vagyok. eddig még senki nem szólt, nem adott rám senki melltarót, és azért még soha nem néztek utánnam h degáz nincs rajta melltartó. hánéves vagy? 17/L
2010. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én? 15:/
2010. máj. 31. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!