Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogyókúra és cigiről való...

Fogyókúra és cigiről való leszokás mehet egyszerre?

Figyelt kérdés
Kb 7-10 kilót szeretnék fogyni.. És cigiről is szeretnék. Mehet a kettő együtt?
2013. aug. 12. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mehet. Én is ezen vagyok. 4 napja kezdtem.:) Azóta nem gyújtottam rá.
2013. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több,mint két hete nem gyújtottam rá,de olyan nehéz nem enni helyette!most azon vagyok,hogy ne egyek csak ha tényleg mardos az éhség.nehéz.tíz kilót kéne leadnom
2013. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

simán

kb10hónapja nem gyújtottam rá,kevesebbet eszek,tornázok,élek és virulok

2013. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj helyette! Amint késztetést érzel evésre/cigizésre, menj egy kicsit futni vagy biciklizni. Legjobb, ha van otthon valamilyen kondigépetek, mert akkor fel tudsz pattanni rá 10-20 percig.
2013. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is így kezdtem, híztam két kilót :D


a cigiről leszoktam, de a fogyó nem menet. túl sok áldozat egyszerre, hülyeség így megkínozni magát az embernek

2013. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Akkor kínzod magad igazán ha nem egészségesen élsz. Egyébként nincs sehol se törvénybe foglalva, hogy nem lehet. Vásárolj egészséges ételeket járj aerobikozni, csak kitartás és önuralom az egész.
2013. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!