Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mutatok így, hogy felszed...

Hogy mutatok így, hogy felszedtem "pár" kilót? (Kép lejjebb)

Figyelt kérdés

Egyébként nem érdekelnének a kilók (+6), ha nem látszana ennyire a testemen. Háromnegyed év alatti változás: 1,.2. kép - bár megcserélhetném a sorrendet-

Azért csípőben is szélesedtem, ezért esztétikusabb egy bővebb nadrágot felhúznom, ezért is van a 3. kép (nem ANNYIRA vészes a hájam benne)

A 4. képért elnézést a szemérmetes emberek miatt, megkérném, hogy ők ne tekintsék meg :) Nem magamutogató vagyok, egyszerűen így lehet látni, hogy milyen az alakom.

Képeket lejjebb linkelem.

Fontos tudni,hogy

-Nem szoktam tükör előtt pózolgatni, de még szerencse(?), hogy ezt a képet anno megcsináltam, mert tetszett ahogy mutatok benne;)

-Tavaly sem öltöztem így az utcán; idén pláne nem.:D


Azért elfogadható még így a kinézetem...?

Válaszokat köszönöm!



#hízás #alak #felszedtem #milyen az alakom #mennyire gáz
2013. máj. 5. 02:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
hány cm, kg és éves vagy most?
2013. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
167,5 cm, 63 kg 15 év :) Mondják, hogy a 167,5-ből 67,5 kg-ig még teljesen ok (amit azért kötve hiszek) vagy hogy minusz 10%, tehát kb 60 kg ideális... Én nem tudom igazán... Miért?
2013. máj. 24. 11:50
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna neked a 67,5 kiló :) Szerintem próbálj meg elmenni addig, mert van hozzá alkatod
2013. júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!