Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mutatok minden képemen...

Miért mutatok minden képemen hülyén?

Figyelt kérdés
Mitől függ, hogy valaki fotogén -e?
2009. okt. 19. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Rossz beállítás, rossz fényviszonyok, vagy Te nem vagy a megfelelő lelkiállapotban. Akkor érdemes fotózni, amikor a lehető legjobb verziódban érzed magad :) Továbbá, nekem azok a képek sikerülnek jól, amikor a fotós szól, és beállok - tévhit, hogy a pillanatképek jók, bár van ellenpélda.
2009. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Akkor érdemes fotózni, amikor a lehető legjobb verziódban érzed magad"

Jól értem, hogyha pl. úgy keltem fel, hogy nem tartom magam vonzónak, akkor ez képen is tükröződni fog? Mert én abszolút ezt érzem, csak nem tudom megindokolni miért. (szóval nem úgy értem, hogy a tükörben és a képen is ugyanúgy rossznak találom magam, hanem később is ugyanannyira nem tetszik egy adott kép).

2009. okt. 19. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Jól érted! Nem feltétlenül arra gondolok, hogy csak akkor lesz jó a kép, ha ki vagy rittyentve, nekem is vannak jól sikerült natúr képeim - de a lelkiállapot fontos. Meg hogy úgy érezd, hogy jól nézel ki - igen, ez tükröződni fog a képen, hogy jól érzed-e magad a bőrödben.
2009. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!