Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen szőke árnyalatot...

Az ilyen szőke árnyalatot hogy hívják? (bocsi h olyat mutatok amiben van fekete is de gondolom attól meglehet állapítani XD)

Figyelt kérdés

[link]

am sztetek ha valakinek világos a bőre és a szeme világos zöldes barna annak ajánlanátok ilyen szőke hajat?


2009. okt. 10. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy,hogy minek hívják.Az a kérdés,hogy milyen színű most a hajad.De amúgy ez v.mi hamvas vagy platina szőke.
2009. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok cég árulja termékeit fodrászoknak professzionális termékeket, és a nagyközönség számára is. Minden cég a saját festékeinek kitalál neveket, és ahány cég, annyi fantázianév. Azt javaslom, mutasd meg a képet egy fodrásznak, és ő tudni fogja, h az ő általa használt festékek közül melyikkel kell befestenie. Sok mindentől függ az is h milyen árnyalatú a saját hajad. Van-e festve, vagy natúr. Van-e lenövésed vagy sem. Nem egyszerű az otthon festés, főleg szőkéknél.Először mindenképpen menj fodrászhoz, és utána már tudod otthon is kenni magadnak. Remélem segítettem.
2009. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm sokat segítettwetek:)

kinyomtatom a képet és elviszem a fodrásznak(am most a hajam sötét barna még sosem volt festve de ilyenre szeretném:D)

2009. okt. 10. 16:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha sötétbarna hajad van, akkor ezt nem festeni fogja, hanem leszívni. Ezt a hajszínt max hófehér hajnál festik. Sötétebbnél már szívatni kell.
2009. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de am az ugye nemteszi tönkre a hajamat..mert annyit nemér az egész
2009. okt. 10. 16:59
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha tudja a fodrász h mit csinál, akkor nem teszi tönkre, de picit biztosan csíp le a végéből, mert minimális sérülés elkerülhetetlen, főleg ha amúgy is régen volt vágva.
2009. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hát a szivatás eléggé tönkre teszi a hajadat. ismerek olyan lányt, aki szivatta, és mostmár alig van haja..
2009. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

:S:S

akkor még meggondolom mert végülis a hajam elég szép nem szálkás de dús...inkább nemis teaszem vele tönkre:S

annyit nemér az egész főleg ha nemis állna jól nekem:S

2009. okt. 10. 17:13
 9/18 anonim ***** válasza:
a szívatás lassan, de biztosan tönkreteszi a hajat. Nagyon durva épp tegnap néztem, mikor leszívtak a hajamból egy kicsit, hogy miután fésültem, a fésűben maradt éppen kiszőkített hajszálak így nyúltak meg nagyon könnyen szakadtak. Elég bizarr látvány volt.
2009. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak legelső festésnél szívta le a hajam a fodrász (mert feketére volt festve), és úgy csinálta, hogy a hajfestékben már eleve benne volt az az anyag ami leszívja (blanspor azt hiszem vagy mi) Utána már magamnak festettem itthon extra világos szőke festékkel amit bárhol lehet kapni (én garniert használok) és nekem a lenőtt részt teljesen befogta ugyanolyan színűre mint az alsó részeken ahol a fodrász csinálta. Nekem egyáltalán nem tette tönkre, hogy le volt szívva. Általában azoknak megy tönkre akik havonta szívatják le hajukat.
2009. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!