Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen szőke árnyalatot...

Az ilyen szőke árnyalatot hogy hívják? (bocsi h olyat mutatok amiben van fekete is de gondolom attól meglehet állapítani XD)

Figyelt kérdés

[link]

am sztetek ha valakinek világos a bőre és a szeme világos zöldes barna annak ajánlanátok ilyen szőke hajat?


2009. okt. 10. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ne engedd,hogy "leszivassa"a hajad.Az enyémmel csinálták már.Mellig érő hajat kellett levágatnom fülig érőre!!!

Viszont,ha türelmes vagy,3-4 hónap alatt fodrász simán kivilágosítja a hajad,csak havonta mindig picit világosítani kell.

2009. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

jézusom olyan mellig érőből fülig érőt:S

én nemélném túl ha olyanra kéne vágatnom mert nagyon lassan nő a hajam:S

2009. okt. 10. 17:45
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nyugodtan csináltasd meg. Nekem is sötét barna hajam van, elmentem egy fodrászhoz, aki tényleg ért hozzá. De először nem szívatta le az egészet, csak melírozta, így két festéssel lettem teljes szőke. Nem roncsolódott nagyon a hajam, a hossza teljesen megmaradt. Sőt, nekem jobb is, hogy festve van, mert nagyon zsírosodott, és két naponta kellett mosnom, most már elég hetente egyszer.

Annyit tanácsolok, hogyha mosás után szárításkor nagyon gubancos a tarkódnál, akkor ne akard kifésülni, hagyd, és minden nap fésülgesd át óvatosan. Ekkor nem fog roncsolódni a hajad, és dúsabb hatást is kelt. (Nekem ez fontos, mert alapból lelapul a hajam, nem a festés az oka.)

Úgyhogy én ajánlom neked a festést, én nem bántam meg, semmi hátrányom nem származott belőle, csak a pénztárcám bánta, de a hajam egyáltalán nem.

2009. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még annyit, hogy ne higyj az előttem szólónak, ő biztos rossz fodrászhoz ment, vagy magának csinálta, ismerek ilyen lányt, aki szintén így járt.

És nekem nem 3-4 hónapig tartott, csak 1 hónapig. Először bemelírozta egyszer, vártam 4-5 hetet, hogy erősödjön a hajam, aztán bemelírozta a kimaradt részeket úgy kb. És akkor lettem teljes szőke.

2009. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Így van...meg lehet csinálni, csak olyanhoz menj, aki ért hozzá tényleg...És ez nem azt jelenti,. hogy minél nevesebb a fodrász, annál ügyesebb is. Érdeklődj az ismerőseid közt, akinek szőkére van festve a haja.És tényleg csak először kell leszivatni. De azt el nem tom képzelni h a mellig érő hajat miért kellett fülig levágni a szőkítéstől????? Vmit naon elronthattak...Ha vigyáznak a hajra, semmi baja nem lesz. Főleg azt figyelembe véve, hogy még nem festett a hajad. Nekem is le volt szivatva, nem is egyszer, volt h feketéről szedtük le szőkére.Sötét vörösről szőkére. Szóval....Nincs lehetetlen...
2009. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jahh, és nem hónapok alatt, hanem órák alatt. Nem 2 óra, hanem több, nagy munka, sokba kerül, de megéri.
2009. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

mellig érő hajból NEM kell levágni fülig érőt -.- badarság..

a kedves válaszolónak gondolom mielőtt leszivatta a haját,az előtt is tönkre volt menve...elment fodrászhoz,leszivatta,duplán tönkrement és MAXIMUM ezért ekllett addig levágni... de amúgy csak pár centit kell...


[link]

a platina haj pedig ilyen -> fehér

2009. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. okt. 10. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!