Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mutatok így, hogy felszed...

Hogy mutatok így, hogy felszedtem "pár" kilót? (Kép lejjebb)

Figyelt kérdés

Egyébként nem érdekelnének a kilók (+6), ha nem látszana ennyire a testemen. Háromnegyed év alatti változás: 1,.2. kép - bár megcserélhetném a sorrendet-

Azért csípőben is szélesedtem, ezért esztétikusabb egy bővebb nadrágot felhúznom, ezért is van a 3. kép (nem ANNYIRA vészes a hájam benne)

A 4. képért elnézést a szemérmetes emberek miatt, megkérném, hogy ők ne tekintsék meg :) Nem magamutogató vagyok, egyszerűen így lehet látni, hogy milyen az alakom.

Képeket lejjebb linkelem.

Fontos tudni,hogy

-Nem szoktam tükör előtt pózolgatni, de még szerencse(?), hogy ezt a képet anno megcsináltam, mert tetszett ahogy mutatok benne;)

-Tavaly sem öltöztem így az utcán; idén pláne nem.:D


Azért elfogadható még így a kinézetem...?

Válaszokat köszönöm!



#hízás #alak #felszedtem #milyen az alakom #mennyire gáz
2013. máj. 5. 02:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]

2013. máj. 5. 02:17
 2/23 A kérdező kommentje:

Bocs, rossz linkek. Szóval:


2. [link]


3.

[link]


4.

[link]


Csak őszintén!

2013. máj. 5. 02:19
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
elakartam lőni a poént, hogy hát te aztán nem sokat változtál. de megelőztél :D szerintem a 3. vagy a 2. állapotod volt jobb, mint a negyedik, bocsi :D de nem vészes az se
2013. máj. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
x) Köszi! Tudod, a 2.-3.-4. kép egyidőben készült :P Látszik, hogy a ruha is teszi az alakot. Asszem, jobb fölöltözve járnom :D
2013. máj. 5. 02:35
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Hát semmiképp sem jó felé változtál, a háj nem egy szép dolog. Ok, még nem nagy, de ha így haladsz hamarosan dupla ekkora leszel. Nem ártana több testmozgás.
2013. máj. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
Hát igen, elfogadhatónak elfogadható, de vékonyabban sokkal csinosabb voltál:)
2013. máj. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, hogy rohamosan duplázódik a feleslegem! Most elkezdtem zumbára járni, de ugyanolyan már nem hiszem, hogy lesz valaha is az alakom. Mindenesetre most már rászántam magam a változtatásra, idáig a mellméretem csökkenésétől tartottam.
2013. máj. 5. 04:44
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Akárki akármit mond, szerintem nagyon szép vagy!!!
2013. máj. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
Elindultál az eltunyulás útján. Figyelj oda az étkezésedre és állj neki sportolni!!!
2013. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%
Vastag a combod x a lábad ezekre figyelj mert vékonyabban is vastag volt a combod de most meg olyan mint egy atlagos 80 kilosnak. A tóbbi részed elfogadhato de kezdesz szétfolyani.plötyinek tünsz
2013. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!