Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mutatok így, hogy felszed...

Hogy mutatok így, hogy felszedtem "pár" kilót? (Kép lejjebb)

Figyelt kérdés

Egyébként nem érdekelnének a kilók (+6), ha nem látszana ennyire a testemen. Háromnegyed év alatti változás: 1,.2. kép - bár megcserélhetném a sorrendet-

Azért csípőben is szélesedtem, ezért esztétikusabb egy bővebb nadrágot felhúznom, ezért is van a 3. kép (nem ANNYIRA vészes a hájam benne)

A 4. képért elnézést a szemérmetes emberek miatt, megkérném, hogy ők ne tekintsék meg :) Nem magamutogató vagyok, egyszerűen így lehet látni, hogy milyen az alakom.

Képeket lejjebb linkelem.

Fontos tudni,hogy

-Nem szoktam tükör előtt pózolgatni, de még szerencse(?), hogy ezt a képet anno megcsináltam, mert tetszett ahogy mutatok benne;)

-Tavaly sem öltöztem így az utcán; idén pláne nem.:D


Azért elfogadható még így a kinézetem...?

Válaszokat köszönöm!



#hízás #alak #felszedtem #milyen az alakom #mennyire gáz
2013. máj. 5. 02:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kifejezetten jót tett neked. Nőiesebb lettél. Nekem így jobban bejössz :)
2013. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%
Kezdesz elfolyni, én megálljt parancsolnék már...
2013. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szerintem mindkét formában egészséges alakod van. Bár nincs szükséged több pluszkilóra :P
2013. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem lett nagyon vészes, fogynod sem érdemes, inkább csak formázni kicsit :)
2013. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tökéletesen szép vagy így is!! Ne halgass a sok fogpszkaimádóra mert azokból bőven elég van!!! Egy grammot se foggy!!!!!!!
2013. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazság szerint nagyon sokat emésztem magam emiatt, de fogyni...? Igazából nem hiszem, hogy akarok. (Főleg nem fogyókúrázni) Ami mindig szúrja a szemem az az, hogyha nem férek bele egy tavalyi ruhámba, mert mindig a régi énemnek akarok megfelelni. Márpedig -amellett, hogy azért többet sportolok és nem csak zabálok egész nap - el kéne fogadnom, hogy nem tudom megtartani a 14 éves alakomat. Ez nonszensz különben is, akkor olyan korszakom volt, hogy szinte semmit nem tudtam enni egész nap, most meg van étvágyam, nőttem is, változom, végülis fejlődésben vagyok még :). Úgyhogy most az elfogadáson dolgozom inkább.

Ó, a combomról annyit, hogy az egyetlen dolog, ami tényleg eléggé zavar. Régebben edzettem rá, és elkezdett csúnyán izmosodni, azóta hagyom a francba.

A biztató hozzászólásokat pedig nagyon köszönöm, segítenek, hogy ne valami hisztis tiniként viselkedjek, gondolkodjak, mert hajlamos vagyok elégedetlenkedni amiatt, aminek hálát kéne adnom. A modellek sosem voltak példaképeim, bár vinnyogós "jaj-de-kövér-vagyok" libaként tudok néha viselkedni.

Szóval köszönök minden kritikát!!=)

2013. máj. 6. 14:23
 17/23 anonim ***** válasza:
Ismétlem:Tökéletes vagy így!! És senki (főleg 1 nőiesedő lány) nem várhatja el hogy (pl csípő CSONT miatt) hogy 1 vvel korábbi ruhákat hordjon.Nekem pl van 3xl-es ruhám de más gyártónál az csak m-es.
2013. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm:') Igen, ez a helyzet velem is, ruhaméretek...:) De most megnyugodtam ezzel kapcsolatban:P
2013. máj. 6. 15:04
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha a kedves kérdező látta az ezelőtti kommentet nézze meg hogy a kommentelő 26%-ban ad helyes választ ami kicsit kevés.....
2013. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Láttam, de.. eltűnt? Akartam válaszolni, korábban nem volt időm:/ No mindegy...
2013. máj. 16. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!