Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felszedtem négy kilót, megoszl...

Felszedtem négy kilót, megoszlanak róla a vélemények. Szerintetek kell fogyóznom?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 20. 12:54
 1/8 A kérdező kommentje:
163 cm/65 kiló vagyok, ami nem vészes, de szerintem többnek nézek ki.
2012. dec. 20. 12:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Így ruhában (pláne) feketében egyáltalán nem vészes. Viszont azért egy 5-10 kiló fogyás rád férne, hogy őszinte legyek. De ha így érzed magad jól, ne hallgass másra!
2012. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha fogynál egy kicsit akkor jobban néznél ki az biztos. De így sem olyan vészes. Ha eddig nem mozogtál, akkor mozogj valamit, az biztos sokat javítana az alakodon.
2012. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A ruha gáz. A szatén, amúgy is kövérít, mint minden fényes anyag...Jobb ruhaválasztással csinosabb lennél. Amúgy szerintem a súlyod még határeset, ennél több már ne legyél, de így még csini vagy.
2012. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pont ennyi voltam. És igen, kell fogyóznod. Mindenhol hurka, a karod vastag. Én 10-et ledobtam, és még mindig van néhány helyen kis hurka, de más sokkal jobb, és jobban is érzem magam.
2012. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Télen rendben van, nem mész strandra gondolom, tehát nem kell mutogast a hasad. 5 kg elég ha fogysz majd nyárára. 10 kg sok.. Légy inkább normális alkatú lány, mint csontos és vékony. Nézd csak meg Tolvai Renit, vonzó szép nő még felesleggel is. Ha téged majd zavarni fog a nyár miatt akkor lefogysz és kész. Csak bár vége lenne ennek a csontdivatnak. 162/58 kg vagyok. Nem vagyok kövér, insanityzek, de soha nem akarnék vékony lány lenni. Rájöttem az nem old meg úgy sem mindent. Egészségesen kell élni és az életcélra törekedni.
2012. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,jobban néznél ki ha vékonyabb lennél.Mondjuk,10kg val.A karod is elég vastag.
2012. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban, nem a legjobb. Hurkás, egyáltalán nem feszes, ltszik, hogy "rezgő"hájad van, ami nem szexi. Nem kell 45 kilós nádszálkisasszonynak lenni, éppen ezért NE FOGYÓZZ. Sportolj, és akkor úgy fogsz formálódni, hogy a lehető legjobbat hozod ki magadból. Ha sportolsz, fogsz is fogyni, az izmaid is megemberelik magukat, és ha marad is rajtad plusz kiló, akkor is szépen és szexin fogsz kinézni, mert feszes leszel és formás.
2012. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!