Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a csaj...

Szerintetek milyen ez a csaj (mert itt megoszlanak a vélemények)?

Figyelt kérdés
[link] (Melinda)
2010. nov. 22. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ezezmiez? bambuló menyét?
2010. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Tízes skálán hetes. A haja tetszik.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
(A szőkéről van szó, nem arról, aki megjelenik legelőször az oldalon)
2010. nov. 22. 10:34
 4/18 anonim ***** válasza:
1. arra mondtam, azé van egy érdekes feje
2010. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Uhh... Hát nekem nem igazán tetszik. Nem tudom, hogy hány éves lehet, de nem kellene magát 40évesre sminkelnie. Illetve túl sötét az alapozó a fején, az arcbőre sokkal sötétebb, mint pl. a karján a bőr, ez elég gáz... Az alakja amúgy csini, de a haja is kicsit "mű".
2010. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kicsit fura az arca, de az alakját elfogadnám
2010. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
eléggé kiégettnek tűnik, és egyáltalán nem természetes, nem tetszik, gondolom te vagy, bocs
2010. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon erőlteti a cicababa stílust, pedig nem áll neki jól. Nem tudom hány éves lehet, de az arcbőre elég öreges... Mivel szép a haja, és nem rossz az alakja ezért kap 10-ből 6-ot.
2010. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jaj, isten ments, hogy én legyek!!! Reggel kolegákkal néztük a nap szépét, mire megláttam őt és szinte fájt, annyira csúnya ez a lány. (Nekem alakra sem tetszik, mert baromi vékony.) Nem értem, hogy rakhatnak be ilyen borzalmakat nap szépének kikiáltva. Na de a munkaársam szerint meg csak a fejszínével van baj. Így kaváncsiak voltunk másokra is. Amúgy csodálkozom, hogy nem illettétek rusnya jelzőkkel... Elég gáz a közízlés manapság. (Tudom ez a fajta véleménykérés is gáz, de ez a leányzó vállalta ezt a sorozat elkészítésekor).
2010. nov. 22. 12:44
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról, hogy elvből nem lennék "nap szép" soha az életben. Az ilyen lányokat mindig kinevettük. Szánalmasak, és az újság is színvonalon aluli. Mégis minden nap találnak valami szerencsétlent, aki így akarja eladni magát és szinte (vagy sokan már ténylegesen) tangában vonaglanak ország-világ elől. Szívesebben élnék a múltszázadokban inkább, akkor ugyanis a prostik csinálták ezt falakon belül és nem is tagadták le...
2010. nov. 22. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!