Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a csaj...

Szerintetek milyen ez a csaj (mert itt megoszlanak a vélemények)?

Figyelt kérdés
[link] (Melinda)
2010. nov. 22. 10:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem, mint az első válaszolónak. Nagyon csúnya szegénykém.
2010. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A szoli megöregítette a bőrét és hozzá ez a természetellenes haj és plázacica smink...undorító. Amelyik fiúnak ilyen csaj kell az meg is érdemli. :D
2010. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ronda, agyonvakolt... es meg a haja is munek hat.
2010. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hozzászólnék a kommentedhez, igazad van, hogy sosem lennél nap szépe. Én sem lennék az. Baromira színvonalon aluli lányok tudnak benne lenni. Nekem is mondták már többen, hogy igazán lehetnék én is az, mert mások szépnek mondanak. De én soha! Legtöbbször a csúnya, vagy nagyon átlagos lányok akarják így eladni magukat, hogy belerakatják magukat valamelyik helyi napilap hátoldalára, többnyire ilyen béna kísérő szöveggel, hogy: X Annácska 18 éves, szereti a bablevest, és a divatot, ügyvéd akar lenni,néha modellkedik, sálálálálá...

Mottója: Az élet szép... :S És ott van egy átlagos lány, egy rosszul sikerült fényképpel... XD

Azért hogy ne legyen off, elmondom a véleményem: Csúnya ez a lány.

2010. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ez valami undorító. O.O
2010. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nagyon csúnya az arca és izlése se sok van.az meg nevetséges,hogy a feje barna az alapozótól(vagy sárga)a többi része meg fehér.
2010. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ritka hányadék szegény...

Orsi viszont szerintem szép.

2010. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 slora ***** válasza:
Furi az orra.És tényleg pálcika az alakja
2010. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!