Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves leszek és 170 cm...

14 éves leszek és 170 cm vagyok és 62 kg. Szeretnék 56 kg-ra lefogyni, de nem tudom, hogy hogyan. Combra eléggé erős vagyok, és bárhogy is próbálom, ott soha sem sikerül semmit fogynom. Hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Egészségesen étkezem, és sajnos a tanulás miatt nincs időm tömegsportokra járni. :(
2009. szept. 15. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szaladj sokat mert az az egész testet megmozgatja és étkezz egészségesen csoki és csipsz mentesen
2009. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne a kilókból indulj ki, hanem a kinézetedből! amúgy meg 10cm-val kevesebb vagyok, és 56kg, átlagos testalkattal. sztem NE akarj 56kg lenni, az elég kevéske a magasságodhoz + fejlődsz, a testtömeg indexed jóval a normálison belül van. tornázgass otthon combra, h formálódj, de ne légy gebe. semmi értelme nincs.
2009. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is a mozgást ajánlom. Mivel még nagyon fiatal vagy, nincs kialakulva a végleges testalkatod (az arányokra gondolok). Ha visszaemlékszem arra, hogy a gimiben hogy néztek ki a lányok és most milyenek... mit mondja, ég és föld a különbség! A legtöbben lefogytak, formásabbak lettek és még csak nem is kellett ezért olyan sokat tenniük. A kamaszlányokra általában jellemző, hogy valamelyik testtájukon (comb, has) erőteljesebbek a többihez képest, de idővel ez változni fog. Hacsak nincs a családban valaki (anyuka, nagymama), akinek nagyon jellegzetes az alakja, mert akkor az örökletes dolog. Pl. ismerek egy csajt, akinek iszonyat szép vékony dereka van, vékony karjai, viszont hatalmas feneke és rövid, vastag comjai. Az anyja ugyanez, csak pár kg-val több kiadásban, ők tényleg nem tudnak mit tenni.
2009. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A méreteid tökáletesek .Ezt saját tapasztalatból mondom ugynai szintén 14 vagyok,170 cm és 62 kg.és h mi a ráadás...az összes pasi bolondul utánam ,a nayg részük még kicsit soványkának is tart szóval még akkor is tökéletes alakod lenne ha felszednél 2-3 kilót.

Mardj ien:D

2010. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!