Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyi kilóról még le lehet...

Ennyi kilóról még le lehet fogyni? 14/L

Figyelt kérdés
Az van, hogy 159cm és 101kg vagyok. :/ Tudom, hogy kövér vagyok, nem is az a kérdés. de lehet még valaha normális alakom. Egész kicsi korom óta ducibb vagyok az átlagosnál, de mostanában nagyon meghíztam...
2011. okt. 14. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
hát..járj le az edző terembe vagy fuss...vagy nagyon jó még a zumba is :) próbáld ki:) lehet, hogyelsőre nehéz lesz de utána angyon jól fog menni :)
2011. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Extra sürgősen keresd fel a háziorvosod, mondd el ugyanezt, és kérj egy alapos hormonális kivizsgálást, különösen a pajzsmirigy-hormonokra.

Kérj tőle étrendet, esetleg kérj beutalót dietetikushoz, és igyekezz olvasgatni a neten meg a könyvtárban, hogy mi is az egészséges életmód és táplálkozás!

Kezdj el mozogni, de csak óvatosan, mivel nem az a cél, hogy 30 évesen már térd- és csípőprotézised legyen!

Egyedül ne állj neki ész nélkül koplalni, mert ha te már ilyen fiatalon beleesel a jojóba, lelassul az anyagcseréd, akkor vagy életed végéig koplalhatsz, és soha többé nem ehetsz meg egy teljes adag rendes ételt, vagy a dupláját hízod vissza, ami ebben az esetben VÉGZETES lehet.

Addig is iktasd ki, amire nincs szükséged, pl. a szendvicset meg lehet enni vaj nélkül, kis szalámival is, nem csak vajazva, 6 szelet szalámival.

Egyél sok rostot (zöldség, gyümölcs, hüvelyesek), nem leszel éhes, és mégis kevesebb étellel beéred, ráadásul nem is hizlalnak.


Kérj segítséget!


Ha egyedül kezded el, a vége az lesz, hogy ész nélküli koplalásba kezdesz.

2011. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Akármennyiről le lehet fogyni,csak akarnod kell meg kell olyan aki biztasson.
2011. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szobabicikli! Napi 20 perc közepes fokozaton és még bálkirálynő is lehetsz! ;)

Mellette azért nem árt az egészséges étkezés sem, no meg persze egyéb testmozgás.

2011. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az iskolaorvos nem mondta hogy fogynod kéne? illetve nem adott tanácsot? persze hogy le lehet fogyni ha igazán akarsz. nálad teljes életmódváltás kell. el kéne menned egy dietetikushoz aki személyre szabottan összeállítana egy étrendet illetve el kell kezdeni mozogni. persze ekkora súllyal nem mindegy hogy mit, szóval itt is szakember segítsége kell.
2011. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a futást nem ajánlom,nehogy bajod legyen belőle,viszont a zumbát én is javaslom,én is járok zumbára:) vagy valami táncot,esetleg aerobicot:D

amúgy pesten laksz?mert én igen 15/L vagyok,ha gondolod írhatsz privit,ha érdekel pár extra tanács:)

2011. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, azóta történt valami? Amúgy én is a szobabiciklizést ajánlanám, és egyél kevesebb szénhidrátban gazdag ételt, pl. tésztaféléket, fehérkenyeret, fehérlisztes dolgokat. És egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, valamint naponta legalább 1,5-2 l vizet igyál meg, nehogy kiszáradj.

Sok sikert! :)

14l

2012. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!