Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 120 kilóról hogyan tudnék...

120 kilóról hogyan tudnék min.90 re fogyni és milyen hamar?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 183cm és 120 kiló, de ez nem igen látszik rajtam és a zsír alatt is elég masszív izomzat található, de akármivel próbálkozok, nem tudom mivel érdemes fogynom és hogyan. valaki segítsen!
2011. júl. 14. 02:17
 1/10 A kérdező kommentje:
mellesleg átlag 2 és fél litert iszom egy nap, csakis vizet, járok edzőterembe, de semmi sem segít.
2011. júl. 14. 02:19
 2/10 Inkog Nito válasza:
52%
Sok zöldség,gyümölcs a húst hússal helyet,zsíros ételeket kerüld!Szóval nincs lakmározás a mekdönciben...mondj búcsút a chipsnek és az édességek egész tárházának.
2011. júl. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
12%
Ahogy az elsö mondja. Nyilván nálad genetikai a gond, ezért nem tudsz lefogyni. Csak kemény diétával, és edzéssel sikerülhet.
2011. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

genetika a lószart


vagy túl sokat zabálsz vagy nem sportolsz eleget vagy egészségügyi gondod van( hormonprobléma/pajzsmirigy/cukorbetegség/stb.)

2011. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
ja ,lehet,hogy kileszek modernizálva,de én is úgy láttam Auswitzben,hogy ott mindenki az ég világon le tudott fogyni,ha volt pajzsmirigye,ha nem ,genetika ide,vagy oda
2011. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

A kenyérfélét vedd minimum a felére, tészta, süti, csoki semmi. De a kenyérből is inkább csak délig (reggeli, uzsi, ebéd) utána a fehérjéket lehetőleg d.u. 3-ig, attól kezdve csak zöldség-gyümölcs.

A húsokból csak bőr nélkül a baromfit, ill. ha megteheted a halat. Ha sertés, marha, akkor is kizárólag csak a soványhúst, és max. d.u. 3-ig.

Persze a zöldség-gyümölcs ezek mellett mehet egész nap és természetesen rengeteg folyadék, víz, és max. otthon facsart gyümölcslé, nem a bolti agyonkezelt ivólevek.

A testmozgás napi rendszerességgel, és előbb-utóbb sikerülni fog!

2011. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jársz mint én. Nekem sikerült amit Te szeretnél, leírom hogyan.

1,5 hónapja voltam: 185 cm, 110kg. Amúgy 27 éves férfi vagyok.

Semmilyen zsírégetőt, csodaszert, tv-s csodaterméket ne vegyél, mert a "fogyjon le mindössze egy hét alatt tvzés közben" típusú termékek átverések.

Át kell gondolni a táplálkozást, mozgást.

Amit tettem: nézem a kalória bevitelt. ehhez sok kalória kalkulátor nyújt segítséget neked. egy nap kb 1200 kalóriát viszek be. csökkentettem a zsírbevitelt, több rostos, vitamindús, és csak teljes kiőrlésű dolgokat eszem. (nem kerül többe). Reggeli: nem zsíros felvágott, kenyér, zöldség. Tízórai: gyümölcs. Ebéd: bármi, csak módjával. Uzsi: joghurt, kefír, stb. Vacsi: kizárólag fehérje, semmi szénhidrát.

Emellé egy héten legalább 3-4 nap megyek futni este munka után. Kardio edzést végzek. Gyaloglás/futás felváltva egy órán át változó intenzitással.


Most 87 kg vagyok, 1,5 hónap alatt tehát 23 kg-ot fogytam. :) minden csodaszer nélkül, egyszerűen átreformáltam a táplálkozásom és mozgom. A lényeg hogy jóízűen egyél, egészséges ételeket, és figyeld hogy mennyit eszel!!!

2011. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:D

10,40-es!

Bocsi, hogy közbe-kérdezek: a vacsi "kizárólag fehérje" ez konkrétan milyen kajákat jelent? Állati eredetű (húsféleség) is mehet, vagy csak a tejtermék?

2011. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Én speciel inkább állatit, tehát húst. De zsírszegényt. Gépsonka, párizsi pl paradicsommal, vagy paprikával. Vagy csak kizárólag tejtermék, tehát a kettőt nem keverem vacsira.
2011. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi!
2011. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!