Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az erős/élénk színnel kifestet...

Az erős/élénk színnel kifestett körömnek rövidnek kell lennie?

Figyelt kérdés
sokszor olvastam már, hogy a pasik nem szeretik a hosszú körmöket stb, én viszont imádom őket. emellett nagyon szeretem a feltűnő színű lakkokat, de félek hogy a hosszú köröm(3-4centi max) a színek mellé már túlzás lenne. vélemények?
2011. nov. 3. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem túlzás, amit te nem érzel annak :) Én a hosszú, sötét körmöre esküszöm, sötétvörös, sötétkék, fekete :)
2011. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de szerintem egyenesen undorítóak a hosszú körmök.

Nekem mindig rövid és fekete, lila, sötétkék, esetleg bordó. Még nem volt rá panasz.

2011. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal szebb a sötét és rövid köröm. Elegánsabb és kifinomultabb, mint a hosszú vörös.
2011. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már jó ideje hosszú a körmöm és most is vörösre van festve, szerintem jól néz ki, rövid körmön nem olyan mutatós ( meg egy kicsit rockeres).
2011. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem túlzás!

Különben meg ne azzal legyél elfoglalnak, hogy másoknak tetszene-e hanem hogy neked tetszik-e.

Magadnak akarj megfelelni ne másoknak mert akkor sose leszel boldog és önmagad!

Szóval ami jólesik és neked tetszik azt hajrá!!!!

2011. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hosszú vörös pl nagyon közönséges, olcsó hatású is tud lenni... persze ettől még van, akinek ez jön be.
2011. nov. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor egymás után 2x is hosszú és piros színű volt, és pont lesz rom, ha ez valakinek nem vonzó. Mert ha együtt vagyok az illetővel, ha nem, csak így vagyok önmagam! Mert a nők nem a férfiaknak akarnak tetszeni, hanem egymásnak, mert ugyanis vetélytársak, hogy "ki a legvonzóbb köztük".
2019. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!