Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki segítene angolról...

Valaki segítene angolról magyarra fordítani hogy ezek milyen krémek?

Figyelt kérdés

sziasztok:) nagyon tetszik ez a csomag, angolos vagyok, értek is belőlük pár szót, de sajnos nem függ össze nekem, fordítóval is próbálkoztam nem ment:s

[link]

itt lejjebb tekerve ez:


This kit contains


Baking Powder B.B Deep Cleasing Foam : 30ml

Moistfull Collagen First Essence : 25ml

Moistfull Collagen Cream : 10ml

Precious Mineral BB Cream Bright Fit Natural Beige W13 : 8g


nagyon szépen megköszönném ha valaki segítene nekem:) ez a 4 krém lenne, köszi szépen!:)

17L


2012. okt. 13. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:
esetleg hogy mire valóak kérlek:)
2012. okt. 13. 10:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is nem ajánlanám a megvásárlásukat, két okból sem.


Az Etude House nem éppen a legjobb minőség arcápolásban, nagyon olcsón árul tömegtermékeket, ami dekorkozmetikumoknál kevésbé problémás, de bőrápolásnál én kétszer is megfontolnám. Ha már olcsó koreai tömegterméket akarsz, én a The Face shop-ot ajánlanám. [link] De a Missha is jobb szerintem. [link]


A nagyobb gond az, hogy ezek az arcápolási termékek ázsiai bőrre és ázsiai körülményekre vannak kifejlesztve, évekig éltem Koreában, és nagyon kevés helyieket megcélzó termék vált be, sőt, olyanra is volt példa, ami ott működött, de mikor hazalátogattam, amit hoztam magammal, itt teljesen zsírossá tette az arcbőrömet.


Na de visszatérve az eredeti kérdésedhez.


A csomag tartalma a következő:

Sütőpor BB mélytisztító hab 30 ml (habzó arctisztító, vízzel kell használni)

Erősen hidratáló kollagén esszencia 25 ml (hidratáló szérum)

Erősen hidratáló kollagén krém 10 ml (hidratáló krém)

Értékes ásványok BB krém ragyogó természetes bézs árnyalatban 8 g (színezett hidratáló krém, koreai arcszínre kalibrálva, ezzel végképp nem tudnál mit kezdeni)


Szóval ez van a készletben.


(A BB krém fogalma nem tudom mennyire ismert Magyarországon, ha nem tudnád, mi az: olyan krém, ami egyszerre hidratáló, alapozó, fényvédő, szérum, meg amit el tudsz képzelni, egy krém egyben a hibátlan arcbőrért.)

2012. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat:) ment a zöld kéz. Igen akkor nem rendelem meg amúgy szép az arcbőröm, csak kíváncsi volta, csak annyira tetszenek az etudos termékek:)
2012. okt. 13. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, örülök, hogy segíthettem.


Megértem, hogy tetszenek, mikor először mentem Koreába, én is hihetetlen mennyiségű cuccot összevásároltam ezekben az olcsó kozmetikai boltokban. :)

2012. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem:) köszi, írtam privit légyszi válaszolj!!
2012. okt. 13. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!