Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt a szöveget Angolról...

Ezt a szöveget Angolról Magyarra fordítani?

Figyelt kérdés

Meló ügyben kaptam ezt a levelet de nem igazán értem azt a részt ahol a munkaidő van taglalva meg a fizetés.

Előre is köszönöm mindenki segítségét


It`s the typical kp job wash dishes, pell potatoes, unpacking delivery etc. the shifts are mon,tue 5-cl (kitchen is open until 10pm) wed from 10 -cl (1H BRAKE) thursd 5-cl, friday 5-cl( kitchen open until 10.30)sat 12-cl(kitchen open until 10.30) sunday 12-cl (kitchen open until 9) in my place is twice less busy than in csaba`s work. it`s 4 days work 3 days off will be wednesday about 12h plus (1h break in the middle) friday about 6h saturday about 10h plus(1h brake in the middle)sunday about 9h +(1h brake in the middle) so in the week is about 37 paid hours for 6.08 per hour. plus service charge every 2 weeks abou 30 pound in cash to hand


2012. máj. 6. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt a melót én tuti nem vállalnám el. :D
2012. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus konyhai kisegítői állás, edények mosogatása, krumplihámozás, szállítmányok kicsomagolása, stb. A műszakok hétfőn-kedden 5-től zárásig (a konyha este tízig van nyitva), szerdán 10-től zárásig (egy óra szünet), csütörtökön 5-től zárásig, pénteken 5-től zárásig (a konyha 10:30-ig van nyitva), szombaton 12-től zárásig (a konyha 10:30-ig van nyitva), vasárnap 12-től zárásig (a konyha 9-ig van nyitva). Az én helyemen feleannyira sem pörgős, mint Csaba munkahelyén. 4 nap munka, 3 nap szünet. A szerda 12+ óra (1 óra szünet a nap felénél), péntek kb. 6 óra, sz9ombat kb. 10+ óra (egy óra szünet), vasárnap kb. 9+ óra (egy óra szünet), szóval a hét kb. 37 fizetett óra 6.08 fontért óránként, plusz minden második héten kb. 30 font készpénzben.
2012. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szünetet szabadnapként értem. 4 nap munkanap, három nap szabadnap.
2012. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!