Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ő hol szép? (kérdésed. )

Ő hol szép? (kérdésed. )

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sl1lWc3Hd7s



egy kérdésnél(vagyis már többnél is..) láttam ezt és kb mindenki agyon dicsérte..

basszus ő hol szép?? Mért kell kamuzni neki? Az ilyenekből lesznek az egoista idióták..

És csak mondom hogy nem féltékeny vagyok rá..egyszerűen csak idegesít hogy mér nem lehet megmondani neki hogy nem szép.


2012. okt. 8. 12:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hang nélkül néztem, az lehet rontana az értékén, de amennyit látok a csajból, az szép. Alig látszik a feje és az alakja, ha mutatsz normálisabb felvételt, lehet, hogy kiderül, hogy tényleg nem nagy szám.


Te viszont valóban egy buta kis csitri vagy, majd megfősz az irigységtől...

2012. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mekkora irigy vagy... Süt az írásodról. Ha semleges lenne, akkor nem foglalkoznál vele. Logikus. Őszintén szólva kedves kérdező, undorodom az ilyen emberektől mint te. Nem is értem miért kell előítéletesnek lenni azzal akit nem ismersz. Feltett egy videót amin énekel. Nagy dolog. Itt max az énektudásáról lehetne értekezni.


Amúgy szerintem nem csúnya, nem azt mondom, hogy gyönyörű földöntúli teremtés, de valamivel átlag fölött van.


Te meg főjél továbbra is a saját levedben. Te keverted magadnak.

2012. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te magadnak sem vallod be hogy mennyire irigy vagy és féltékeny... ez van. A videón a csaj feje félig látszik, az alapján szép... de persze egészben lehet hogy nem egy nagy szám. Legrosszabb esetben is átlagos.
2012. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

mondom hogy nem vagyok féltékeny hagyjatok már!!!

Nem értitek mit mondok???

Azt hogy ez a csaj már 2× kitette ezt a videót és várja a nyalásokat egy csomó idióta hülye meg beisnyal neki.Mért kell????? Egot jön csak növelni aztán mindenki ajnározza...ti is most..

2012. okt. 8. 14:08
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem nyal neki.

Ha a kérdés az hogy szép-e, akkor válaszolunk rá. Azért vagyunk itt.

Valaki szerint szép, valaki szerint nem. A többség szerintem szép lánynak tartja. (Mert az is)

Mi ezzel a gond?

Próbáld meg elfogadni mások adottságát, ne bosszankodjál miatta. Ha ő kirakta magát másodjára hogy írják meg a véleményüket a külsejéről, akkor mi van?

Ő valóban szép lány, és nem fogunk hazudni a kedvedért. Ellenben ha egy ronda lány kiteszi magát és véleményt kér, biztos hogy meg mondják neki hogy "sorry de nem vagy egy szépség".


Szóval ez most nem jött be...

De majd legközelebb! :)

2012. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
a másik kérdésénél rendesen belenyalták már magukat a seggébe....de mindegy,ti iis tegyétek ezt,
2012. okt. 8. 14:20
 17/22 anonim ***** válasza:

A kérdésedből egyértelműen látszik, hogy irigy vagy rá...

Szerintem 10/7 körüli csaj, tehát nevezhető szépnek. Ez csak egy vélemény a külsejéről, nem nevezném nyalásnak. De a külső nem minden. Ettől függetlenül, lehet, hogy esélye se lenne nálam...

2012. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ilyen megvilágításban helyeskének látszik. Kicsit dob rajta a kecsesnek látszódni próbáló testtartás, és hogy keresztbe teszi a combját, ami látszik is. Ráadásul szerintem még a hanglejtése is szexi. De lehet, hogy ha utcai fényben látnám, akkor venném észre, hogy kifelé kancsalít, és ragyás. Nem lehet tudni. Ok, nem vagy irigy, de azért egy kicsit mégis. Ki tartja szépnek? Egyetlen kommentet sem láttam a video alatt. Mindenkinél van szebb és jobb, akár elismerjük, akár nem. Miért bánt az téged, hogy ő a világon van? Nem elfér??? Ha gyűlölöd, ne nézd. Ennyi.
2012. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sem feltétlenül féltékeny a kérdező,bár persze nem ismerem.Férfi létemre én is utálom amikor no name libákat agyon sztárolnak.De ezzel nem kell foglalkozni.

Ha egy pasi agyon ajnároz egy tizenévesnek kinéző lányt aki egy fekete-fehér felvételen énekel egy mikrofonba ami a félarcát eltakarja az szegénységi bizonyítvány.

Egyszerű és igénytelen emberek mindig is lesznek.

"Egyszerű az ízlésem,mindenből a legjobbat"

Oscar Wilde

2012. okt. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj már a saját kérdésedre...! Nagyon kamuszagú vagy, hogy az utolsó osztja a véleményedet csak, és Ő neki még nincs százalékos eredménye. Tehát most regisztrált.
2012. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!