Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Szép arcú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szép arcú lányok teltebb idomokkal (nem kövér! ), vagy arcban nem olyan előnyös lányok jó testtel? (nagy mell, lapos has, stb)

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik.de akkor a szép arcú
2012. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hüha. Hát ez úgyis a körülményektől függne. Egyébként a második, mert csak annyi hogy nem olyan előnyös. Tehát még lehet előnyös csak nem annyira :3
2012. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amelyiknek jobban áll az adott tulajdonság. Van ismerősöm aki tiszta aranyos ducibban, meg van olyan, akinek nem a legszebb az arca, bár nem is ronda, és a teste szuperszexi. :)
2012. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos, hogy az arca igazán tetsszen, megfogjon. A teltebb idomokból lehet "faragni", ha nagyon muszáj.
2012. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az elöttem lévő:)
2012. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ducifanként nekem mindenképpen az első! :D
2012. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!