Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem értem. Miért szemeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem. Miért szemeznek velem szép lányok buszon, városban, utcán, ha én ronda fiú vagyok? Vannak ízlésficamos szép lányok is ezek szerint?

Figyelt kérdés
Egyszer haverom szólt, hogy néz egy lány, aki a padon ült például, azátn buszon volt egy lány, aki egész úton engem bámult, ha jött valaki, képes volt átnézni rajta, csak, hogy engem bámulhasson, na de volt még ezer másik esetem is, csak nem értem miért épp a szebb lányok csinálják ezt, mert csúnya lány ritkán szemez velem érdekes mód, de nekem tetszőek annál inkább, mégis neten meg lerondáznak vagy lekoptatnak, ha próbálkozom. Ott inkább az átlagos vagy csúnya lányoknak tetszem fura mód.

2012. okt. 2. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hányingere volt, és így akart gyorsabban könnyíteni magán, hogy téged nézett...
2012. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert csak te gondolod magad rondának, képen viszont talán tényleg nem nézel ki olyan jól.
2012. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Van akin nekem is azért akad meg a szemem, mert ronda, és elcsodálkozok.
2012. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

esetleg jó az öltözködési stílusod és az tetszik nekik, vagy annyira kirívóan érdekes a fejed hogy az.

de tuti téged néznek és nem csak szivat a haver?

2012. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Es ez miert zavar? Miert nem szeded fel ezeket a csajokat ahelyett, hogy itt kerdezoskodnel? Amugy lehet hogy telleg olyan kibebaszott ronda vagy, hogy azert bamulnak mert ahhoz foghatot meg facebookon sem latott
2012. okt. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha szemeznek veled nem vagy ronda!!!!!
2012. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!