Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ő hol szép? (kérdésed. )

Ő hol szép? (kérdésed. )

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sl1lWc3Hd7s



egy kérdésnél(vagyis már többnél is..) láttam ezt és kb mindenki agyon dicsérte..

basszus ő hol szép?? Mért kell kamuzni neki? Az ilyenekből lesznek az egoista idióták..

És csak mondom hogy nem féltékeny vagyok rá..egyszerűen csak idegesít hogy mér nem lehet megmondani neki hogy nem szép.


2012. okt. 8. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem is látom az arcát! Hát a mikrofonba énekel.

De amennyit így látok belőle, az alapján nem ronda!

2012. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de titeket nem idegesítenek az ilyenek???
2012. okt. 8. 12:12
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem csúnya. Ne féltékenykedj.
2012. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

mondom hogy nem vagyok féltékeny ne idegesíts már.

De mért kell ennyiszer feltenni egy kérédst aztán meg várni a dícséreteket????

Attól mert idegesít még nem vgyok féltékeny...

2012. okt. 8. 12:21
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De basszus, kinek mi a szép. Ha én gyönyörűnek látom, minek hazudjam azt, hogy nem is az?! Hülye vagy...
2012. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező! te egy akkora irigy vagy, hogy olyant nem látott a föld. Milyen szépségről beszélsz??? A csaj feltöltött egy videót magáról, ahol énekel. Ennyi. Hol van itt szó szépségről?? A a hangjáról és az énektudásáról lehet vitatkozni, de mi köze van ehhez a szépséghez??

Tudod, mit? Vegyél szépen egy mikrofont, és énekelj valamit, majd lődd fel a youtube-ra, majd elmondjuk a véleményünket. Csakis a hangodról, persze. Amúgy pedig egy nagyon frusztrált kis csitri lehetsz. Na pá, kis aranyom, pá...:D

2012. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

mivel a csaj azt kérdezte magáról hogy


"szerintetek nagyon csúnya vagyok"


most ezek után mit vár??:D:D


És légyszi ne húzz fel mert rohadtul nem vagyok irigy erre....

2012. okt. 8. 12:25
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy qurva jó csaj!
2012. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kinek mit jelent a szép... Ha nem fekete-fehér lenne a kép talán én is máshogy látnám... Mondjuk nekem így nem jön be. Színesben sem valószínű... De küldj egy képet magadról és meg mondom, hogy melyikőtök 'gyerebe' jobban... :D
2012. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos szerintem. Aztán meg te hiába mondod hogy nem vagy féltékeny. Akkor szerinted ez mi? Ki írtál erről egy kérdést. Szal foglalkozol vele. Mi ez ha nem féltékenység. HA nem lennél féltékeny rá akkor leszarnád és nem írogatnál ki kérdéseket róla.


21/F

2012. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!