Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lányok, miket esztek...

Vékony lányok, miket esztek egy nap?

Figyelt kérdés

1. súly és magasság?

2. Miket esztek? Így írjátok le légyszi: reggeli: 1 kifli joghurttal és gyümivel, tízórai: stb stb

3. sportoltok valamit?


2012. aug. 21. 19:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

164 cm 55 kg az még vékony igaz? O.O.

Régen sokat szenvedtem hogy fogyjak, alig ettem de mégsem történt semmi. Most már eszem rendesen, sokszor eszem de keveset, nem tömöm tele magam. Suli közben járok aerobicozni, nyáron nem nagyon csinálok semmit. Most pedig szeptembertől ha minden igaz táncolni fogok ((hip-hop) plusz aerobic.

2012. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

165 cm, 45 kg, 20 éves lány vagyok

Ma megettem egy tábla csokit, egy nagy tál gyrost, egy kakaóscsigát és egy sonkás szendvicset.

genetika... :D

2012. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

1. 51kb és 170cm

2. változó attól függően milyen évszak van de most nyárom:

reggeli: egy egész sárgadinnye+ egy fürt szőlő

tízórai: helyett már ebédelek, egy tányér leves, egy tányér második, ált. májas hurka, sült hal vagy csirkecomb krumplisalátával vagy rizzsel és zöldséggel

uzsonna: egy egész sárgadinnye vagy 3-4 szelet gr.dinnye + barack vagy körte

vacsora: májkrémes vagy kolbászos kenyér + egy tábla csoki vagy egy zacskó gumicukor

időnként 2. vacsi is van, ilyenkor egy zacskó szotyi/mazsola, egy pohár hideg tej vagy kakaó és mellé valami keksz

3. igen, mindennap úszok, illetve egy héten kétszer túrázok, 20-25 km-est. néha futok, biciklizek

amúgy nem vagyok hízékony, mikor nem sportoltam semmit soványabb voltam, olyan 47-48 kiló

2012. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Ma pl: reggeli: egy zacskó gabonapehely tejjel

ebéd:-

vacsi: egy tepsi mákosguba

166 centi, kb 48 kg

2012. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

1. 170cm 55kg (ez még viszonylag vékony, nem?)

2. reggelire általában egy tál müzlit eszek tejjel, vagy csinálok valami szendvicset, esetleg nagyon ritka esetben péksütit.

ebédre ami éppen van otthon, a levest legtöbbször kihagyom, mert nem annyira kedvelem.

este pedig már csak valami gyümölcsöt, vagy egy bögre tejet, esetleg valami gyümölcsteát/ zöldteát. Néha pedig csinálok turmixot banánból vagy eperből vagy ilyesmi.

3. igen, heti 2x elmegyek fél-1 órát futni, és néha leugrom úgy heti egyszer a konditerembe.

2012. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%

169cm 38kg

Mivel anorexiás vagyok nem eszek semmit egész nap és folyamatosan sportolok. Járok pszichológushoz mert a szüleim észrevették. Egy két hete kezdtem el hizni de nem akarok mert szerintem még fogyhatnék :/

2012. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: ha gondolod írj rám, én gyógyult beteg vagyok.
2012. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
26%

1.162cm,49kg

2.reggeli: vmilyen szendvics,vagy müzli tejjel

ebéd: mindig más,de van hogy nem főtt ételt eszek,hanem amit épp megkívánok a hűtőből.(pl.mostanában éjjel-nappal strawberry minis-t eszek,vagy amikor megmérem magam,és többet mutat a mérleg,akkor képes vagyok egész nap csak dinnyét enni)

vacsi: nem vacsizom,általában 5 óra után már egyáltalán nem eszek

+ napközbe ha megéhezem akkor vagy nektarint,vagy szőlőt,vagy dinnyét,vagy joghurtot eszek.

Szóval..nem túl sokat,mert félek,hogy visszahízok,(régen 60kg voltam)+ ha a kelleténél többet eszek,akkor lelkiismeret furdalásom van.

3.nem sportolok semmit,viszont rengeteget sétálok,szinte egész délután kint vagyunk a barátnőimmel :)


14/L

2012. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám magam vékonynak inkább csak soványnak. :D Vagy a kettő ugyanaz? :) Na mindegy, nem vagyok egy anorexiás alkat, mindent megeszek amit szeretnék, csokit, cukrot, édeset, sósat, kenyeret, húst, zsírosat, gyorskaját...szóval mindent :) Az a titkom, hogy mellette táncolok minden nap és ezzel formában tartom magam.


17 lány, 162 cm és 56 kg. :)

2012. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jah, és izmos is vagyok. Utolsó voltam, szóval mielőtt bárki ledagadtozna, elárulom, hogy az izom többet nyom mint a zsír!
2012. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!