Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetesen vékony emberek!...

Természetesen vékony emberek! 1-10 skálán mennyire vagytok éhesek, amikor elkezdetek enni, és hányasig esztek?

Figyelt kérdés
és szokott olyan lenni, hogy éhesek vagytok, de egyszerűen nem foglalkoztok vele csak akkor amikor már nagyon nagyon éhesek lettetek? és ha esztek, akkor milyen tempóban? megesztek mindent ami a tányérotokon van?
2012. jún. 17. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok egyszerre sokat enni, ha nincs itthon olyan kaja, amit szívesen ennék, akkor inkább nem is eszem semmit. Hogy milyen tempóban? Hmm...szerintem átlagos/lassú, nem szoktam habzsolni. Tegnap egész nap (jó kb. 11-kor keltem, viszont reggel 6-kor értem haza) csak egy tányér rántottát ettem, két szelet kenyérrel, nekem ez bőven elég volt, általában nem szoktam sokat enni. De pl. Karácsonykor azért én is többet eszem, de nem szokott rajtam meglátszódni. Egyébként lehet, hogy azért sem vagyok éhes, mert sok vizet iszom. Egyébként még ma sem ettem semmit, megyek is kajcsizni!
2012. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon változó. Van, hogy egész nap eszek, mindig keresek valamit. Akár csak egy gyümölcsöt, vagy valamilyen édességet, de mindig eszegetek valamit. Általánban ha unatkozok..:) Van olyan is, hogy éhes vagyok, de semmi olyan nincs itthon, amit éppen kívánok, és lusta vagyok csinálni valamit, akkor megvárom, míg tényleg nagyon éhes leszek. Viszont ilyenkor nem tudok sokat enni, hiába nem ettem előtte. Csak úgy érzem éhenhalok és fel tudnék falni mindent, aztán mégsem..:) Általában pedig lány létemre egész sokat meg tudok enni egyszerre és mégse hízok tőle. Főleg az egészségtelen kajákat szeretem, mint pl pizza,hamburger,mekis kaja stb. Ez mégha nem is látszik rajtam, akkor se egészséges..:\ De hát ha finom..:)Kedvencem a sültkrumpi, azt tudok enni reggel délben este..:) És lassan szoktam enni, nem tudok gyorsan enni, csak ha ki vagyok már éhezve tényleg..:)
2012. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem sokat eszek, de mégsem hízok. Bár ebédnél én kb a második után kidőlök, a szüleim meg simán esznek még édességet is (mondjuk ők kövérek is).
2012. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk fiú vagyok és 10-es skálán olyan 6-7 körül van van éhségérzetem étkezés elott. Pl ha nem gondolnék rá észre sem venném, hogy éhes vagyok. És mindig csak annyira eszem magam tele, hogy 3 òra elteltével ismét tudjak enni.
2012. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!