Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a vékony lányok...

Szerintetek a vékony lányok természetesen vékonyak vagy koplalnak?

Figyelt kérdés

pl: [link]

[link]


2011. szept. 24. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármelyik megeshet. Tudod minden ember másmilyen gentikailag, alkatilag. Rosszul érzem a rosszindulatot emögött a kérdés mögött?
2011. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ismerőseim akik vékonyak, viszont kétpofára zabálják a szalonnát és semmit sem mozognak.

És vannak, akik folyamatosan diétáznak, sportolnak, de még a víztől is híznak.

Szóval egy képről nem lehet megmondani.

2011. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem bántásból kérdezem csak azért mert ha egy nő rendesen táplálkozik sőt sokat eszik attól lehet teljesen laps hasa és vékony lábai az alkata miatt vagy ez csak akkor ha odafigyel az étkezésére?
2011. szept. 24. 15:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Hehe. :D Ezekről a lányokról nem tudok nyilatkozni, főleg a másodikról, aki valószínűleg az életben meg sem közelíti a képen látható külsejét... Magamról viszont tudok. Én is vékony vagyok és IMÁDOK enni. Szerencsés alkat vagyok, és tudom, hogy létezik olyan, hogy sport, ami nagyon sokat segít megtartani a szerencsés alkatomat, mert tudom, hogy 5-10 év múlva nem lenne jó nélküle.
2011. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Énis kb így nézek ki,hanem vékonyabb. talán..:/

De megkell hagyni,hogy járok mekibe,szeretem a pizzát-->gyakran rendelek.. meg ilyenek,de mégsem hízok. egy ideig idegesítő volt,de kezdem megszokni. (azért,szoktam mozogni,persze)

mellékesen is-is valaki fogyókúrával se tudna ilyen lenni(lásd. itt a kép)

2011. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 174 cm és 54 kg vagyok, de nem koplalok, normálisan eszem, de nem hízok egyáltalán. Anyukám közel az 50-hez is még mindig vékony, szóval szerintem genetika. 19L
2011. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. De szerintem inkább genetika. Aki hízásra hajlamos annak nagyon sokat kell tennie azért,hogy vékony legyen, rendszeresen megállnia, hogy túl sokat vagy épp nagyon hízlaló kaját egyen + rendszeres mozgás.

Én genetikailag vagyok vékony, de nem vézna, 168/50 kg. Olyasmi az alkatom, ami a második fotón látható. Kivéve, hogy a hasam az nem izmos, mert nem sportolok :)

2011. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is lennék ilyen vékony, csak lusta vagyok. sajnos mindig sokat eszek de azért egészségesen, így 167/55kg vagyok, és bizony van comb-segg-csöcs sajnos.

De szívesen néznék ki úgy mint a linkelt szőkés hajú lány. Persze nekem ezért fogyni+sportolni kellene és utána odafigyelni. Bár tiniként ilyen voltam...

29N

2011. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én 168 vagyok és 56, és sápítoznak hogy milyen vékony. Mondjuk én nem érzem annyira, de "csöcs-segg-stb" biztos nincs is. Szóval rengeteg minden számít, két egyforma 2méretű" ember is nézhet ki teljesen máshogy.
2011. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én kb. olyan vagyok mint a második, és egyáltalán nem koplalok. Két pofára zabálom a gyors kaját, és az édességet, hízni mégsem hízom. Genetika. De persze biztosan vannak, akik tesznek is a jó alakjukért, és diétával, sporttal lettek vékonyak.
2011. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!