Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a vékony lányok...

Szerintetek a vékony lányok természetesen vékonyak vagy koplalnak?

Figyelt kérdés

pl: [link]

[link]


2011. szept. 24. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb vékony alkatú lány a genetikájának köszönheti hogy vékony. Nekem is van olyan ismerősöm/osztálytársam, aki két pofára zabál mindent, és mégis olyan mint a kisujjam. Irigylem őket... :(


16/L

2011. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát én 45 kg vagyok 160 cm és 15 éves. semmit nem sportolok,mekizek szinte minden nap megeszek mindent. szóval nem hízok :)
2011. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
15 évesen még szinte mindenki vékony én a 20-30 korosztályra gondolok...
2011. szept. 25. 17:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 22 éves koromig bármit ettem, vékony voltam.

Utána kezdtem el hízni, ebben valszeg egy hormonháztartást felborító műtét is benne volt.

Most próbálok fogyni, kb 4-5 kilót kellene leadnom. Viszont nem koplalok, annyi, hogy nem eszem süteményt, nem tolok be egy fél rúd szalámit egyszerre, este már csak könnyebb ételeket eszem és mozgok is.

2011. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

világ életemben vékony voltam, most is a normál és a vékony között mozgok (180cm 60kg), de megint elkezdtem sportolni, mert mióta nincs munkám, igencsak kívánom az ételeket, főleg az édességet.

Anyum aki soha nem volt vékony, mostanában rengeteget fogyott, és igyekszik egészségesen is táplálkozni. Apum olyan, hogy annyit eget amennyi belefér mégsem hízik, tőle örökölhettem az alkatom. Tesómon már van mit fogni, de nem olyan vészes. Tehát inkább a hajlamot örököljük, nem a vékonyságot.

27/n

2011. szept. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!