Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lányok, miket esztek...

Vékony lányok, miket esztek egy nap?

Figyelt kérdés

1. súly és magasság?

2. Miket esztek? Így írjátok le légyszi: reggeli: 1 kifli joghurttal és gyümivel, tízórai: stb stb

3. sportoltok valamit?


2012. aug. 21. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Semmit,nekem anyum mindennap behoz egy sótömböt és azt nyalogatom.De ha szerencsém van kapok update lucernát is.

21kg vagyok és 180cm

2012. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 halibel ***** válasza:
47%

1. 153 cm súly?nem tudom, 45 körül, de nem látszik, rég mértem


2.

Reggeli: 1 bögre kávé, vagy cukormentes zöldtea


Ebéd: mindig más, de a leveseket nem szeretem


Vacsora: nem szoktam enni, csak iszok 1 bögre teát


Amúgy napközbe max. 1 joghurtot eszek meg.


3. Úszok, edzőnél és futok.

2012. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Alig eszem szénhidrátot és este 6 után semmit.
2012. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

157-50-ez vékony? szt. kb jó de 45 szoktam lenni csak nyáron még a megszokottnál is jobban elengedtem magam...

am. mindent amihez kedvem van össze eszek cukros vackokat meg mindent tényleg rengeteget eszem :)

de mindennap sétálok legalább egy órát és egy héten 4x tornázok és ha kedvem van úszok XD de nem szoktam mozogni most is csak azért mert vissza akarok menni 45-re :)

2012. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

1. 43 kg / 165 cm... és 20/L


2. Mindent eszek, amikor megéhezek pl. Most sütöttem szalonnát, azt ettem meg, de eszek még egy kis frankfurti levest, kolbászt stb


3. Nem sportolok, nincs időm rá, csak hetente egyszer 1,5 óra tesi kurtus keretében

2012. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

170 cm, 50 kg

mindent eszek amihez kedvem van de általában reggelire pirítóst vagy szendvicset eszek, ebédre mindig mást este pedig gyümölcs, joghurt és egy szendvics.

Sportolni elég össze-vissza szoktam, van mikor egy héten 2 megyek futni de van hogy 3 hétig semmit.

2012. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
168 , 47-48 kg vagyok , egész nap tömöm magam (10szer eszek egy nap az biztos ) még sem hizok:)
2012. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

162 cm / 47 kg.

Régebben nagyon sokat ettem ( akkor is vékony voltam,hízni akartam), de mostanában már nem esik jól a kaja. Reggel valami szendvicset ásványvízzel, ebédre ami éppen van, aztán délután ha van itthon valami nasi azt is ( mostanában elég ritkábban,rájöttem,hogy egészségtelen), vacsorára ismét valami szendvics ásványvízzel.

6 éve balettozok, heti 2x úszásedzés ( nem rég kezdtem el kábé fél éve), és este el szoktam menni futni. Nem azért csinálom,hogy fogyjak,mert isten ments,hanem azért,mert imádok sportolni :)

16L

2012. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

1. 58-59 170

2. Pár napja valahogy nincs étvágyam, ma pl. csak ezt ettem: reggeli kb. 10 felé egy kis tányér müzli tejjel. Ebéd egy pici alma (tényleg nagyon pici volt). Egy szelet sütit ettem (az se volt nagy). És azon csodálkozom, hogy nem is vagyok éhes. :)

3. 5 hónapig rendszeresen tornáztam, de két hónapja abbahagytam. Szeptembertől újrakezdem :)

2012. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
a legtöbb vékony ember nem azért vékony mert alig eszik, ahogy a sok kövér ember sem azért kövér mert sokat eszik. Sokat számít a genetika, vagy a hormonális problémák.
2012. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!