Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha te dönthetnéd el, akkor...

Ha te dönthetnéd el, akkor alacsony, vagy magas lennél inkább?

Figyelt kérdés
Legyen úgy, hogy 165 cm alatt számít alacsonynak, 166 felett magasnak. Amúgy nektek hány cm-ig/től számít valaki alacsonynak, és magasnak?
2012. aug. 17. 01:10
1 2 3
 21/29 bea203 ***** válasza:
100%
10 eves lany 152 cm
2012. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Lányok esetében az olyan 160 és 175 centi közé esőeket nevezném átlagos testmagasságúnak (fiúknál a két érték 170 és 185), bár az alsó határ egyre inkább feltolódni látszik. Én 160 vagyok, ami épp holtpont a szememben, mégis csöppnyinek érzem magam, nem is értem, hogy ragadhattam meg ennyinél 167 és 180 magas szülők mellett. Szívesen nyúlnék még vagy 10 centit, tán még 15öt is, valóságos komplexusom származik már a folyamatos felfelé tekintgetésből.
2012. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Na végre egy kérdés, ahol nem estek egymásnak a magasak és alacsonyak :-) Viszont levonom az örök következtetést, hogy az embernek soha nem jó az ami van.. :-)


Én 178 cm vagyok, de szívesen lennék pár centivel alacsonyabb, hogy hordhassak magassarkút, és hogy ne legyek egymagas a barátommal.


22/L

2012. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én 168 cm vagyok, 16 éves/lány/ és azt se bánnám ha már 1cm-t se nőnék,ami elég valószínűtlen:s Valamiért én egy 174cm nem szeretnék magasabb lenni:)

A kérdésre a válasz: a te értékeid alapján inkább magas legyek,amúgy meg ez a közép magas a legideálisabb számomra :D

2012. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
én 167 cm vagyok és 15/l , nekem ez tökéletesen megfelel :)
2012. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Én úgy érzem jó vagyok és mindenkinek így kéne érzeni akár milyen magas is vagy alacsony. :)
2013. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

hát alacsonyabb lehet egy lány akkoris a pasijánál ha 170 cm :) a 165 meg se magas sem alacsony, pont jó :) anyukám meg kb 155 centi magas és imádom, sosem problémázottm iatta, vannak dögös alacsony nők is meg dögös magasak is, szal aki szép arcú, vagy jó alakú az nem a magasságon fog múlni, az a formán múlik, ar

nyokon, van aki alacsony és homokóra alakt, van aki magas és szintén homokóra alakt, van aki alacsony ésk örte, és van aki magas körte, ahogy alacsony is lehet husis és vékony is, úgy magas is lehet husis és vékony is, esetleg izmos,

és ahány nő meg pasi van, annyiféle ízlés is van, sőt valakinek nincs esete, nem lehet általánosítani, a méret inkább kényelmi szempontból fontos, a magas alacsony meg attól függ h mihez képest,

valaki azt is bírja ha nála magasabb a nője, van aki azt szereti ha egyformák kb, meg ha magas sarkút vesz fel valaki úgyis magasabb lesz, a magas nők közt is van ugyanannyi elégedett és elégedetlen mint az alacsonyak közt, akár a magasságuk miatt elégedetlenek akár más miatt, egy biztos a magas sarok inkább az alacsonyaknak vagy közepes magasságúaknak való, a magas testen meg jobban el tud oszlani a súly, szal nagyobb magasságnál ugyanolyan átlagos testalkat eléréséhez nagyobb többk ilóra is van szükség, nem a centi vagy a kiló számít hanem a forma és az arányok. De előbb néznek meg a pasik egy arcot, szemet, kisugárzást, mozgást, öltözködést.

Az alakban pedig sokan szeretik a kis melleket, formára mennek a legtöbben és a természetességre. Sokan szeretik a fehér bőrt is, ugyanúgy megoszlik mint a vörös, fekete, barna szőke haj, meg hát ezért festik sokan a hajukat arcukat.

Pl nekem barna haj kék szem kombó nagyon tetszik. Van aki képeken olyan magasnak tűnik és alacsony, van aki picinek tűnik és mégis magas. én pl mindig nagyobb szemeket szerettem volna, vagy nagyobb melleket, de a pasimnak tetszenek a szemeim meg a melleim is, sőt kifejezetten a kisebbekre bukik. Meg szerinte nagyok a szemeim, szal ő másként lát mindent.

2013. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

165 cm körül lehetek.

De inkább lennék alacsonyabb

2014. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Ja és 11 éves lány vagyok
2014. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!