Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyakran csúfolnak, hogy ronda...

Gyakran csúfolnak, hogy ronda vagyok az osztály-és iskolatársaim. Főleg fiúk. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már megszokhattam volna,mégis rosszul esik ,utána már rossz az egész napom...Elegem van.Mit válaszolhatnéka megjegyzéseikre?



14/l



2012. máj. 24. 13:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Általánosba én sem voltam szép.Rám se néztek a fiúk...

Középsuliba már más volt a helyzet.Mindenki hozzánk jött,így-úgy próbálkoztak, taperolni is próbáltak minket.Valamelyik nap a barátnőmmel összefutottunk volt osztálytárssal, meg is dicsért.

Ha csúfolnak, ne foglalkozz velük,majd megunják.

2012. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Az én önbizalmam is 0 volt nyolcadikban...köszönhetően a pattanásaimnak.De most így 4 évvel később hála a hormonváltozásomnak,eltűntek a pattanások,és nőiesebb lett az arcom.Szóval annyit tudok tanácsolni,hogy ne hanyagold el magad és az idő remélhetőleg téged is megszépít :)
2012. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Általában aki nem népszerű azt is csúfolják a külseje miatt, ha szép, ha nem..

Te népszerű vagy? De nem úgy a saját baráti körödben, hanem úgy egyébként, a suliba? Mutass egy képet, olyan rémronda nem lehetsz! :)

14/L.

2012. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sokan vannak így sajnos általánosban :S (Mondjuk, én személy szerint középsuliban is, csak már nem veszem fel.) Abban igazad van, hogy már nem sok idő van hátra az évből, ennyit kibírsz, de szerintem ha mered, akkor utolsó osztályfőnöki órán, amikor mindenki elmondja hogy "ilyen szép meg ilyen jó volt veletek, bla-bla-bla" na akkor állj elő őszintén és mondd el hogy neked nagyon nem fognak hiányozni amiért ezt csinálták veled, és búcsúzásként csak annyit üzensz hogy kaparják el magukat... vagy valami hasonló. (Nálam erre csak néztek egyet, de utána akikkel mégtalálkoztam, sorban bocsánatot kértek, és nem a tanár előtt. ^^)

Amúgy meg az ilyen embernek, mármint aki lerondázza a másikat, vagy az önbizalma 0 szintén és ettől jobbnak érzi magát vagy szimplán csak tajparaszt. Utóbbin úgyse lehet segíteni.

2012. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Velem meg pont fordítva történt. Most vagyok 9.-es. Általánosban nekünk nem az volt a legfontosabb, h ki szép meg h ki ronda. Persze voltak szebbek nálam, de egy csomószor megdicsérték még a fiúk is a ruhám meg, h milyen szép hajam van. Előttük mertem önmagam lenni, nevetni stb. Most meg csak azt hallom h bűnronda vagyok. Csak ezt hallom néha beteg is akartam lenni, csakhogy ne kelljen egy adott órára bemenni. Valahogyan kifogtak maguknak, akit lehet bántani és megalázni. Nekem elég lenne csupán h azt mondják átlagos vagyok, nem kell szépnek gondoljanak. A kozmetikusom pedig vagy százszor elmondta, hogy szerinte szép vagyok meg még idősebbek egy csomószor megdicsértek. A legrosszabb, hogy most tudatosult bennem milyen csúnya adottságaim vannak (nem vagyok kövér sem) nem tehetek róla, ilyennek születtem, CSÚNYÁNAK!
2012. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nagyon szép vagy! :)
2012. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Én is megkaptam már párszor...

Próbálj visszaszólni neki pl.: "Te beszélsz?"

Vagy egyszerűen ne is törődj velük. Ilyenkor van hogy egyszerűen csak gonoszak és unatkoznak. 14/L

2012. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!