Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyakran csúfolnak, hogy ronda...

Gyakran csúfolnak, hogy ronda vagyok az osztály-és iskolatársaim. Főleg fiúk. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már megszokhattam volna,mégis rosszul esik ,utána már rossz az egész napom...Elegem van.Mit válaszolhatnéka megjegyzéseikre?



14/l



2012. máj. 24. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
tuti, hogy nem vagy ronda. Nálunk egy iszonyat ronda csaj főleg a fiúkkal jött ki, a lányok elkerülték.
2012. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ezzel szekáltak, először visszaszóltam néhányszor, majd később a fejem sem fordítottam felé, így megunták.

Hívtak néha medvének, mostanság buldózernek... De ki nem szarja le? ;)

2012. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És ez rajtam hogy segít ? :'(
2012. máj. 24. 13:52
 4/17 A kérdező kommentje:

Nekem rossz érzés.Van egy csúcsszuper ruhám,valahogy beállítom a hajam,erre aki a folyosón szembe jön velem ezt mondja: de randa vagy :///


egy srác meg: menny innen ocsmány


hogy lehetsz ilyen csúnya?


ő beszél,egy ragya az egész arca :sss

2012. máj. 24. 13:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaszólsz nekik, akkor sem fogják abbahagyni, ha pedig megvered őket, akkor csak te kerülsz bajba, mert vagy utána ők is megvernek, vagy bemártanak a tanárnál és az egészben te leszel a bűnbak és a hibás. Próbáld meg ignorálni őket. Középsulis osztálytársak?
2012. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég érdekes dolog.10 éves koromban sosem csúfolt senki,az összes fiú oda volt értem,pedig nagyon csúnya lány voltam.Sötét,félhosszú,göndör hajam volt,a fogaim szétálltak,állandóan hajráfot hordtam,hosszúkás arcom volt és vastag szemöldököm.Egy év múlva nálam is elkezdték ugyanezt,mindenki csúfolt,az utcán idegenek emberek szóltak be,hogy milyen csúnya gyerek vagyok.De egy év múlva megint fordult a dolog és akkor én lettem a legszebb.Attól függ szerintem,hogy mit sugárzol magadból.Ha van önbizalmad,senki sem fog csúnyának tartani.
2012. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
8.as osztály.Év végéig csak kibírom...
2012. máj. 24. 14:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia kislány!


Velem ugyanez volt általános iskolában. Anyukám mindig szeretett csinosan felöltöztetni, ezért én is mindig a lányos ruhákat kedveltem, szerettem öltözködni. Idegenek dicsértek, hogy milyen szép gyerek vagyok, az osztálytársaim meg (a fiúk) lerondáztak. Totál 0 volt az önbizalmam, annyira megaláztak. Gyomorideggel mentem mindennap suliba, itthon pedig sírdogáltam.

Elkerültem középsuliba és tudod mi lett? A volt osztálytársaim azt mondogatták, hogy milyen jó csaj vagyok, néhányuk találkozgatni akart, én persze már nem.

Az olyanok, akik lerondáztak, most olyan lányokkal kavarnak, akik fogatlanok, igénytelenek, 0 nőiesség nincs bennük. Most látom át, hogy mennyire nem kellett volna velük foglalkoznom.

Van egy jóképű, magas barátom, aki mindennap dicsér, ha elmegyünk szórakozni, akkor pedig igényes, helyes srácok próbálkoznak be (persze elutasítom őket).

8 éve, mióta vége lett az általánosnak, senki nem mondta rám, hogy ronda vagyok, azóta teljesen más lett az önértékelésem.

2012. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt még elfelejtettem, hogy középiskolában mikor meséltem 1-2 osztálytársamnak, hogy régen állandóan lerondáztak, meg megaláztak, ki voltak akadva, hogy: Téged? Ugye ez nem komoly?

Egyszerűen minden meg fog változni, ha új, érettebb, értelmesebb társaságba kerülsz, hidd el.

2012. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Jól írta az előző. Nyolcadikban bármilyen nagynak is higgyék magukat, még egyértelműen gyerekek, és úgy is viselkednek. Középiskolában általában, már sokkal jobb a helyzet.
2012. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!