Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lett a...

Szerintetek milyen lett a nacim? Én csináltam ilyenre. Buliban mekkora sikerem lenne a fiúknál, ha ebbe mennék?

Figyelt kérdés

[link]


18 éves vagyok, szerintem simán belefér párszor, ha ebben bulizok, pláne nyáron.



2012. máj. 15. 17:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim válasza:
100%

Szerintem gáz a szétvágott nadrág/harisnya mert igénytelenséget sugároz, sokkal esztétikusabb még a

pi csanaci is. Kulturáltan is lehetsz ribanc nem kell ahhoz igénytelennek lenni.

2012. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
100%
Na felvetted már a nadrágot a bulira? És ha igen volt sikered a fiúknál?
2012. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 A kérdező kommentje:
Igen, voltam benne buliban még múlt hétvégén. Sikerem volt, nem panaszkodhatok. :)
2012. máj. 27. 11:17
 54/90 anonim ***** válasza:
89%
Meghúztak egypáran?
2012. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim válasza:
94%

Szerintem ez nevetséges...

Ha normális fiút akarsz az nem fogja értékelni ezt, de ha azt akarod, hogy mindenki csak arra használjon, akkor hajrá.

2012. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
79%
2012. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
46%

# 49


Na azért az idős hölgybe sem szorult sok empátia...


Végén még az unokája lesz ah ibás, mert megerőszakolták. ez nagyon szörnyű felfogás.

2012. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
92%

Beteges egy nő lehet a mami. Undorító. Még most sem tértem magamhoz, hogy ezt vidám anekdotaként mesélgeted.


A nadrágra: hát fenékrésznél tényleg nem kellett volna, de tudod.

2012. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
100%

én is csak annyit tudok erre mondani, hogy randa és igénytelen. ha igényesebb pasikat szeretnél összeszedni, ahhoz ez bizony kevés lesz.

ez már nem az a húú de szexi kategória, hanem inkább nevetséges. nálunk az ilyen ruhákban járó lányokat kerülik el a legjobban, mert róluk egyértelműen lerí, hogy mi a szándékuk. oké, hogy mondjuk a fiúknak is az lenne, de nekik is érdekesebb egy olyan lány aki nem teszi szét azonnal a lábait, hanem egy kicsit "vadászni" kell rá..


na de ha neked ez kell, kedves egészségedre! :)

2012. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
88%

Hu bocs az offért:


49. válaszolónak:


Te tényleg beteg vagy. Vizsgáltassad meg magad.

Ha ez szerinted "hatalmas" sztori!


Nekem két ismerősömet erőszakolták meg, egyiket télen, utcán kapták el, másikat azt hiszem nyári estén, strandon.


Biztosan mindkettő "kur vás" volt, és megérdemelte, a Te és beteg öregasszony ítélete szerint.

Egyáltalán milyen jogon zaklat egy idegen egy mit sem sejtő lányt? Ráadásul vidáman példálózva a megerőszakolt kislánnyal. Hánynom kell, komolyan. Sötét középkor.

2012. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!