Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körömre a gyors körömszárító...

A körömre a gyors körömszárítót azután kell rákenni, hogy már megszárat? Mert elkenődik tőle, amit csináltam de ha megvárom hogy megszáradjon nincs sok értelme.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
hát kb akkor kell mikor olyan félszáraz,olyan ragacsos még de már nem kenődik.. Nekem is van de nem használom,mert rákenem a körmömre pl piros körömlakkra, akkor az ecsete olyan lesz,szóval szed le a színből..:// Azt szerettem régen mikor essence-nek volt körömlakkszárító spray-je jó nagy volt és csak 500 ft,na az megszűnt most pici van 1000 ft-ért. Nemtudom milyen logika ez de inkább hagyom természetesen megszáradni,ha meg sietek,gyorsan száradó körömlakkot kenek fel :)
2012. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem. :D lehet jobban megéri várni..
2012. ápr. 27. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!