Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lett a...

Szerintetek milyen lett a nacim? Én csináltam ilyenre. Buliban mekkora sikerem lenne a fiúknál, ha ebbe mennék?

Figyelt kérdés

[link]


18 éves vagyok, szerintem simán belefér párszor, ha ebben bulizok, pláne nyáron.



2012. máj. 15. 17:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 A kérdező kommentje:
40-es: nem
2012. máj. 17. 14:30
 42/90 anonim ***** válasza:
100%

Ebben max. akkor lesz sikered, ha arra játszol, hogy mindne buliban meghúzzanak. Bocs. Szerintem amúgy nem lenne rossz, de a fenékrésznél már nem kellett volna bevágni. Ha csak a combon lenne végig, az jól nézne ki.


23L

2012. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
100%
A fenékrészénél nem kellett volna beleszaladni az ollóval, így csak közönséges hatást érsz el vele, hogy csak egy könnyű kis ribancnak nézzen mindenki.
2012. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 A kérdező kommentje:
Direkt ilyen a fenékrész is. :)
2012. máj. 18. 17:54
 45/90 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon ribancos. Mindenki a seggedet foglya bámulni. Még jó , hogy nem narancsbőrös.
2012. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
80%
Hulye k urva
2012. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj!


Szerintem lehet, hogy vannak olyan srácok akiknek ez bejön, de szerintem azok, nem a normális fajtából kerültek elő.

Azokat a fiúkat szerintem meg úgy is megnyernéd, akik tényleg rendesek, és nem a kihívó segg villantásodat vennék figyelembe.

Szép alakod van és szerintem ez így elég. Szerintem ezt jobb ha nem veszed fel a buliba, mert még megtalálnak a pedofilok és az erőszakos emberek, és szerintem te se szeretnél véresre megerőszakolva feküdni valahol ott hagyva.

Hagyd meg az útszélik ezt a melót! ;)


Hát legyen a te döntésed!


14/L

2012. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, 14 éves létedre egész jól látod a dolgokat. Pirospont.
2012. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
83%

Most egy igaz sztori amit most mesélt apám mikor hazajött, hatalmas!! Gondoltam leírom ide.

Épp egy kiscsaj (kb 16-17 éves) szállt fel a vonatra, kint volt a fél segge mert le volt tolva szándékosan a nadrágja (érdekes, eddig ezt szinte csak fiúknál láttam), látszott a fekete tangája. Erre odamegy egy idősebb hölgy és rávág a seggére egy hatalmasat így ismeretlenül! A tudatlan kiscsaj értelmetlenül néz kigubbadt szemekkel, hogy "Miéért?". mire az ismeretlen nő azt mondja nehogy így öltözzön, mert az ő unokája is ilyen hülye divatmániás kis r.bancként öltözködött (és igyekszem az ő szavait használni!), és megerőszakolták 1 hónapja.


Azért a nőnek volt vér a pucájában. De a helyében én is rászóltam volna.

2012. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy a 14 éves #47-es nek több esze vagy mint a 18 éves kérdezőnek! :))
2012. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!