Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz egy magas...

Tényleg ennyire gáz egy magas lányon magassarkú cipő?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már régóta ismerjük egymást, 15 éve vagyunk barátnők. Soha nem vesztünk össze semmin. Erre tegnap minden előzmény nélkül leszól engem, hogy mi a f.asznak hordok magassarkút a 2 méteres magasságomhoz. Én meg csak pislogtam, szóhoz sem jutottam. Megkérdeztem, hogy mi a baja, és annyit válaszolt, hogy elege van már, hogy ha bemegyünk valahova, minden tekintet rám szegeződik, mert magas vagyok. Amúgy 173 cm vagyok. Nem tudok vele beszélni, nem mondja meg mi a baja igazából. Semmi előzménye nem volt ennek. Szerintetek mi lehet a baja? 21/L
2012. ápr. 14. 17:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
23%

Nem gaz. En 178 vagyok es 5-8 centiseket siman hordok. Igy olyan magas vagyok, mint a ferjem, o meg kifejezetten azereti rajtam a magassarkut, mert akkor meg izmosabbnak, formasabbnak tunik szerinte a popsim es a combom.

Engem is megneznek, bar szerintem nem a magassagom miatt, en inkabb valami mast latom Az ember tekinteten aki epp megnez. Azert azt erezni lehet, hogy miert neznek epp teged.

A baratnod frusztralt a pasija miatt es kesz.

2012. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!